Προς το περιεχόμενο

LG IPS234V-PN.AEK PS 23 inch @Amazon.uk 145€ με μεταφορικα (free)


Redshift

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω Θρες,φανταζομαι οτι το amazon σε περιπτωση προβληματος θα σε καλυπτει αρχικα,μετα ειναι θεμα

 

επισης δεν ξερω τι καλωδια συμπεριλαβανονται στην συσκευασια

 

καλες κριτικες εχει κ η τιμη με τα μεταφορικα ειναι καλυτερη απο οπουδηποτε στην ελλαδα,εγω την παραγγειλα παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μενα που ειμαι επαρχια ειτε την στειλω αθηνα ειτε αγγλια ειναι το ιδιο κ το αυτο,ασε που με το amazon ειμαι ποιο εξασφαλισμενος πιστευω κ δεν χρεωνομαι κ τα μεταφορικα της επιστροφης εχω την εντυπωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως για οσους ειναι αθηνα οχι για ολους τους υπολοιπους η διαφορα τιμης ειναι γυρω στα 25€+ (με τα μεταφορικα) απο το φθηνοτερο του σκρουτζ

 

επισης δεν ξερω για εσας αλλα εγω νιωθω πιο διασφαλισμενος απο το amazon αλλα αυτο ειναι προσωπικη αποψη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν νομιζω να ειναι καλυτερο το πανελ οσο κατεβαινουμε 7-6-5-4-3-2-1, μεχρι χθες εγω ειχα την εντυπωση οτι οσο μεγαλωνει ο 3ος αριθμος ειναι νεοτερη σειρα, αλλα λιγο που το εψαξα τωρα, βλεπω οτι ακομα βρισκεται στην αγορα μεχρι και η 231 πχ, οποτε ισως δεν ειναι αυτο. Παντως η 237 βλεπω οτι ειναι το νεο μοντελο, οποτε ισως και να ειναι αυτο... Επισης οι αρχικες τιμες τους ειναι ιδιες οποτε μαλλον για χρονικη διαφορα μου κανει, παρα για ποιοτικη, δεν βγαζω ακρη ομως απολυτα... http://www.newegg.co...h=1&srchInDesc=

 

Τωρα φιλε επι της ουσιας, τι να πω, αν εχεις διαβασει ριβιους και λενε καλα λογια παρτην, διαφορετικα επειδη ουτε ευκαιρια ειναι η τιμη της, αλλα ουτε μου αρεσουν ιδιαιτερα οι LG θα σου ελεγα αστην.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...