Προς το περιεχόμενο

Braun Oral-B Triumph 5000 Five-Mode Power Toothbrush with Wireless Smart Guide


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι προσφορα φιλε.. :)

Το τι ζηταει ο καθενας ειναι δικο του θεμα!

Εγω προτιμω να δωσω ΤΩΡΑ για την στοματικη μου υγεια ενα Α ποσο παρα να πληρωνω μετα σε οδοντιατρεια.

Γιατι να ψαχνω το καλύτερο σε μια ΜΗΤΡΙΚΉ και οχι σε μια ΟΔΟΝΤΟΒΟΥΡΤΣΑ?

Ετσι το βλεπω εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να εχετε στο νου σας οτι (σχεδον) ολες οι ηλεκτρικες οδοντοβουρτσες (τουλαχιστον της oral-b και της phlips) εχουν επαναφορτιζομενες μπαταριες που ΔΕΝ αντικαθιστανται..

η δικια μου μετα απο 4 χρονια τα εχει φτησει και με μια πληρη φορτιση βγαζει 10-12 βουρτσισματα..

για την ιστορια , απο τοτε που ξεκινησα να τη χρησιμοποιω δε χρειαστηκε να κανω ουτε ενα σφραγισμα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο βούρτισμα των δοντιών (όπως και στην οδήγηση του αυτοκινήτου χωρίς υπερβολικά βοηθήματα), προτιμώ την παλιά κλασσική αναλογική τεχνολογία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω συνιστω oral-b ανεπιφυλακτα στις ηλεκτρονικες οδοντοβουρτσες,παρα πολυ καλες και εχω δει διαφορα σε σχεση με τις κοινες...ειδικα τα βουρτσακα "Floss Action" ειναι οτι πρεπει για την στοματικη υγιεινη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την ιστορια , απο τοτε που ξεκινησα να τη χρησιμοποιω δε χρειαστηκε να κανω ουτε ενα σφραγισμα....

Και εγώ το παρατήρησα αυτό. Εδώ και δύο χρόνια χρησιμοποιώ την Triumph 5000 και είχα δυο σφραγίσματα που ακόμη δεν είναι έτοιμα να γίνουν και η οδοντίατρος μου λέει ότι όταν χρειαστεί θα τα κάνουμε. Πιστεύω η οδοντόβουρτσα παίζει πολύ μεγάλο ρόλο. Σίγουρα έχω δει μεγάλη διαφορά και στην λευκότητά τους!

 

Για τον φίλο που είπε για τις Floss Action brushes ας δοκιμάσει και τις Dual Clean!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω που χρησιμοποιώ ηλεκτρική οδοντόβουρτσα επιβεβαιώνω ότι δεν έχουν καμία σχέση με την κλασσική. Ωστόσο καλό είναι να μην ξεφεύγεις στην τιμή γιατι δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει. Προσωπικά oral-b είχα αγοράσει απο hondos σε προσφορά 20Ε οι 2 νομίζω

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να εχετε στο νου σας οτι (σχεδον) ολες οι ηλεκτρικες οδοντοβουρτσες (τουλαχιστον της oral-b και της phlips) εχουν επαναφορτιζομενες μπαταριες που ΔΕΝ αντικαθιστανται..

η δικια μου μετα απο 4 χρονια τα εχει φτησει και με μια πληρη φορτιση βγαζει 10-12 βουρτσισματα..

για την ιστορια , απο τοτε που ξεκινησα να τη χρησιμοποιω δε χρειαστηκε να κανω ουτε ενα σφραγισμα....

Έχει λίγη ταλαιπωρία αλλά η μπαταρία αλλάζει. Έχει και διάφορα βοηθητικά βιντεάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει λίγη ταλαιπωρία αλλά η μπαταρία αλλάζει. Έχει και διάφορα βοηθητικά βιντεάκια.

 

τα εχω δει και θα τη δωσω σε ηλεκτρολογο να την αλλαξει...

απλα η λογικη των κατασκευαστων ειναι : δεν αλλαζει η μπαταρια..

καποια κορυφαια μοντελα φτανουν και τα 250 euro...ειναι δυνατον να την πετας επειδη η μπαταρια δεν αντεχει αλλο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμάστε και το air floss της Phillips καταπληκτικό προϊόν αντικαθίσταται απο της κλασσικές κλωστες!

 

 

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

Πολυ καλο ,δεν ηξερα καν οτι υπαρχει κατι τετοιο.Η τιμη ειναι ομως τσιμπημενη.Μπορουμε να το βρουμε σε καλη τιμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...