Προς το περιεχόμενο

Hol και θεμα ταχυτητας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.εδω και καποιους μηνες ειμαι συνδρομητης HOL αφου εφυγα απο τον ΟΤΕ λογω χρηματων...οσο ημουν στον ΟΤΕ κλειδωνα στα 19700 με 21200 και κατεβαζα καρφι με 1.8 μεχρι 2.0 με router της belkin που ειχα αγορασει...με την ΗΟL αν βαλω το netfater που μου εδωσε κλειδωνω στα 18200 ενω με το belkin στα 16300...αυτο δεν με πειραζει τοσο οσο το οτι ενω ειμαι στα 18200 κατεβαζω με το ζορι με 1.2 και οχι σταθερα . υπαρχει καποια εξηγηση???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

πόσες φορές δοκίμασες και ποιες ώρες? από διαφορετικούς servers του RS? το WiFi κλειδωμένο? δοκίμασε να κατεβάσεις κι από άλλα sites εξωτερικού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω δοκιμασει πρωι απογευμα βραδυ ξημερωματα δεν αλλαζει κατι..ναι το wifi einai κλειστω αν και δεν παιζει καποιο ρολο. προτεινε μου κατι...παντως πριν δεν ειχα θεμα οπως λεω και πιο πανω παταγα download και καρφωνοταν στο 1,8 με ,2 οτι ωρα και να ηταν γιαυτο ειχα παρει και το rapidshare ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δοκίμασε κι από ελληνικό site να κατεβάσεις, αν και μάλλον μου μυρίζει πιτάρισμα τοπικό (dslam Σάμου) κι όχι των κυκλωμάτων με εξωτερικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αυτό είναι το πιο πιθανό, ότι δεν έχει αρκετό bandwidth για όλους...

 

checkαρε πάλι το συγχρονισμού του router μπας και έφαγε κάνα DC και κλείδωσε πιο κάτω...

 

όπως είπα checkαρε κι από άλλα sites, εσωτερικού και εξωτερικού...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα διαφορες δοκιμες αλλα παλι τα ιδια αλλου λιγο καλυτερα αλλου χειροτερα..το ρουτερ οσες επανεκινησεις να του κανω κλειδωνει στα 18000... τεσπα δεν εχω προβλημα απλα μου φανηκε μεγαλη η διαφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

τηλεφωνάκι στη HOL, μπας και έχουν κάνει κάποια μλκια, πάντως είναι κρίμα να μπορείς να κλειδώνεις τόσο και να μην κατεβάζεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε και απο καποιον ftp για να δεις τι γινεται.επισης κανε δοκιμες και απο αλλο pc τυπικα.η με καποιον download manager απο κανα καλο site πχ apple,asus,ati,nvidia κτλ.οσο και πιτα να ειναι το dslam αν εμπαινες 4 η ωρα το πρωι η στις 5 η στις 6 η κινηση σε ολους τους Isp ειναι ψιλονεκρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα υπαρχει προβλημα.τα firewall των ρουτερ ειναι και λιγο για κλαματα ειδικα σε ρουτερ των 10 ευρω.οποτε μια χαρα θα εισαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...