Προς το περιεχόμενο

Belkin Share wireless Modem router 19,90


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι το μοντέλο F7D3402ΝΤ. Το παρήγγειλα από το Public και ελπίζω να μη φάμε άκυρο.  Έτσι κι αλλιώς μόνο το Public και GetItnow το έχουνε, αλλά στο δεύτερο έχει 75 ευρώ.

 

Skroutz

 

Λέει τίποτε ή να την ακυρώσω την παραγγελία; (αν φυσικά δεν μου την ακυρώσουν οι ίδιοι)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί να σου πω dude, το έβαλα εδώ λόγω διαφοράς τιμής και με δεδομένα τα χαρακτηριστικά του που είναι σίγουρα πάνω από τον μέσο όρο.  Χρειάζομαι ένα ρούτερ δώρο για ένα σπίτι που δνε θα κάνουν κόλπα, απλά θέλουν ασύρματο. Οπότε πόσο κακό μπορεί να είναι; Αλλά κι εγώ θα ήθελα πολύ μια γνώμη από κάποιον που ξέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο παρομοιο μοντελο εχω 2 παραπονα: 1ον το ασυρματο αν και dual-N (600mbps) εχει χαλια εμβελεια (πολυ μικρη) παροτι εχει και δυο... μεγαλα κερατα και 2ον ανα 2-3 μερες θελει μια επανεκκινηση για να μην παρουσιασει κολληματα και απο υποστηριξη ειναι ξεχασμενο εδω και 2-3 χρονια (οχι οτι ειχε ποτέ υποστηριξη δηλαδη, απο την μερα που βγηκε στην αγορα 1 update βγηκε ολο κι ολο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ giorginho.

Δεν ξέρω πόσο το πήρες, αλλά για τα λ7 που κάνει τώρα πώς σου φαίνεται;

Νταξει το πηρα 59 ευρω, τωρα αν στο στειλουν με τοσα δε ξερω, υποθετω πως αν δεν εχεις αλλη πηγη για να παρεις κατι παρομοιο δωρεαν (καποια συνδεση double play δηλαδη) τοτε μαλλον καλα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εχω το κορυφαίο μοντέλο της σειράς αυτό με τις 2 usb αν θυμαμε καλά το play max και μετά από δύο χρόνια την άκουσε το modem και δεν συγχρονίζει με ΟΤΕ με αποτέλεσμα να το έχω μόνο σαν router.....χάλια.....

 

Αποστολή από το HTC One X με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ειχε 3-4 belkin στην ιδια τιμη το Public προχθες που τα κοιτουσα, ολα διαθεσιμα ηταν, αλλα κοιτωντας τα σχολια στο αμαζον (χωρις να τα διαβασω ειναι η αληθεια οποτε δεν εχω το ρεζουμε να στο δωσω ετοιμο) τα πηδηξα αμεσα.

 

Εδω εισαι, καλο διαβασμα: ;) http://www.amazon.co.uk/Belkin-Wireless-Share-Router-Cable/dp/B003GALT4C

 

(μαλιστα 27 ευρω τελικη βγαινει στο αμαζον, μην σε ξεγελουν οι σκοπιμες τιμες του αδερφου μαγαζιου που βλεπεις στο σκρουτζ και νομιζεις οτι ειναι καμια ευκαιρια  ;) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχαγγελε, γνωμη μου ειναι να το ακυρωσεις και να δωσεις 40€ για να παρεις το TP-Link TD-W8961ND απο τα public.

Δεν θα ειναι D-Link 2750B, αλλα θα ειναι καλυτερο απο το Belkin.

Γενικα τα Belkin, δεν εχουν καλη φημη.

 

Και εφοσον ο συν-φορουμιτης παραπανω που εχει παρομοιο μοντελο ανεφερε οχι καλη αποδοση στο wireless και ειναι αυτο που σε ενδιαφερει περισσοτερο (το wireless), ξανασκεψου το.

 

Βεβαια απο μοντελο σε μοντελο υπαρχουν διαφορες, αλλα εγω θα πηγαινα καλυτερα σε TP-Link, για κατι φθηνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις παιδιά.  Οτιδήποτε πάνω από 30 είναι ήδη πάρα πολλά για τη δουλειά και τον άνθρωπο που προορίζεται (δεν θα το πληρώσω εγώ και μου έχουν  βάλει πλαφόν :) ) Για TP-Link πώς σας φαίνεται το φθηνό της;  Στο Plaisio  μου το βγάζει με άλλη εμφάνιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως αναλογα το version, παει και η εμφανιση.

Αλλα οχι με ενα Ethernet port ρε συ, παρε τουλαχιστον το TD-W8951ND που εχει 4 ports και θα το βρεις εκει, στα 30 ευρα.

(Και αυτο με "δυο εμφανισεις" λογω αλλης εκδοσης).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...