Προς το περιεχόμενο

PS Vita Games - Seven


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρακάτω παραθέτω τις καλύτερες που βρήκα:


Little Big Planet Vita ---> 14,90€
Unit 13 ---> 12.90€
Rayman Origins ---> 12.90€
Modnantion Racers ---> 12.90€
Ninja Gaiden Sigma Plus ---> 14.90€
Wipeout 2048 ---> 12.90€

Αν βρει κάποιος άλλος καμία άλλη ενδιαφέρον προσφορά, ας γράψει. Εγώ τσίμπησα τα 2 πρώτα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξανα ανέβηκαν οι τιμές στα περισσότερα, μάλλον είναι προσφορές λόγο στοκ και μόλις είδαν πωλήσεις τις επέστρεψαν τις τιμές στα παιχνίδια που ενδιαφέρεται ο κόσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξανα ανέβηκαν οι τιμές στα περισσότερα, μάλλον είναι προσφορές λόγο στοκ και μόλις είδαν πωλήσεις τις επέστρεψαν τις τιμές στα παιχνίδια που ενδιαφέρεται ο κόσμος.

Έτσι φαίνεται. Όποιος πρόλαβε πρόλαβε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πηραν σημερα απο την ACS για παραλαβη... ομως μου ειπαν ενα ποσο για αντικαταβολη που ειναι μικροτερο απο αυτο που παρηγγειλα και μαλιστα η διαφορα δεν βγαινει ουτε με +23% (αν πχ η κουριερ μου ειπε κατα λαθος το ποσο χωρις φπα) ουτε με προσθεση ενος παιχνιδιου (πηρα με 12,90 και 14,90). Οσοι παραλαβατε παραλαβατε ακριβως οσα παραγγειλατε και στην τιμη που τα πηρατε; Με ψιλοαγχωσαν τωρα μη τυχον μου εβγαλαν κανα παιχνιδι ή/και με χρεωσαν μεταφορικα (υποτιθεται ηταν δωρεαν) κλπ... :fear:

 

edit: Στην καρτελα παραγγελιας μου δεν εχει υπαρξει καποια τροποποιηση ως προς τα παιχνιδια και την τιμη ομως βλεπω μια ενδειξη στα παιχνιδια "ERP Ιtems"... που δεν υπηρχε (και δεν υπαρχει ουτε στις περιγραφες) -εγραφε απλα "games"-... αλλο παλι κι αυτο, λετε να μου εστειλαν κανα μεταχειρισμενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...