Προς το περιεχόμενο

Υπηρεσίες αντίστοιχες του alldebrid?


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά χαρά. Ψάχνω για κάποια υπηρεσία που να υποστηρίζει πολλούς download hosters.

 

Παλιότερα είχα το alldebrid με το οποίο αντιμετώπισα αρκετά προβλήματα, κυρίως γιατί ο ISP μου μου αλλάζει IP κάθε τρεις και λίγο. Πχ κατέβαζα abc.part1.rar, abc.part2.rar και abc.part3.rar και μου κλείδωνε ο λογαριασμός. Εξήγησα 2-3 φορές το πρόβλημα στο alldebrid που μου κλείδωνε το λογαριασμό κάθε φορά για μια μέρα, αλλά τίποτα.

 

Τώρα ψάχνομαι είτε να ανανεώσω τη συνδρομή είτε για κάποια αντίστοιχη υπηρεσία.

 

Εχετε κάποια να μου προτείνετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν πολλές διαδικτυακές υπηρεσίες από οπου μπορείς να κατεβάζεις αρχεία. Σε μεγάλα ελληνικά sites βρίσκεις πλέον μόνο το easybytez. Δηλαδή όλα τα λικς είναι σε αυτό. Προσωπική μου γνώμη, αν και ακριβότερο από το real-debrid.com και alldebrid.com αξίζει γιατί αφενός είναι όλα τα λινκς σε αυτόν και αφετέρου υποστηρίζει downlοad και από άλλους hosters.

 

Γνώμη μου πάντοτε. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ και τους δύο για τις απαντήσεις.

 

Είδα τελικά ότι το realdebrid υποστηρίζει και online αμερικάνικες σειρές, όπως και μετατροπή torrents σε ένα link και ήταν πραγματικά ότι χρειαζόμουν. Πήρα 90 μέρες 9Ε.

 

Ξέρει κανείς όμως πως συνδέομαι για να δω αμερικάνικες σειρές, μέσα από το realdebrid?

 

edit: Ακυρο, το βρήκα! Ευχαριστώ και πάλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Btw καλό παρόμοιο site Που έχει πολλούς hosters είναι το zevera.

To zevera είναι ΠΑΝάκριβο σε σχέση με τους ανταγωνιστές του, χωρίς να προσφέρει ανάλογα ποιοτική διαφορά στις υπηρεσίες του. Ακόμα και το easybytez που καλύπτει σχεδόν το σύνολο της ελληνικής «αγοράς» και έχει (έστω περιορισμένες) υπηρεσίες debrid, είναι κάπου 20% φθηνότερο.

Μιλώ για τιμές καταλόγου easybytez και οχι τιμές μεταπωλητων που είναι ακόμα φθηνότεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τσίμπησα μία προσφορά που είχε κάνει το zevera (νομίζω ότι ακόμα είναι ενεργή,  γενικώς κάνουν κατά καιρούς μέσα από τα newsletter τους που βλέπω) όπου έπαιρνες 2 accounts στην τιμή του ενός και μου είχε βγει φτηνότερα.  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά ότι σε βολεύει, αν κατεβάζεις άπειρα αρχεία καθημερινά σε βολεύει  με without traffic limitation για ένα μήνα ή 6 μήνες κτλ. Αν κατεβάζεις normal πράγματα πχ 2-3 ταινίες ή games ή whatever την μέρα, τότε νομίζω ότι βολεύει traffic χωρίς χρονικό περιορισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πακέτο της zevera με πακέτο ανα όγκο MBs είναι το μόνο που συμφέρει από αυτή την εταιρεία (σε σχέση με τον ανταγωνισμό βέβαια). Για unlimited traffic πακέτο (π.χ. πληρωμή ανα μήνα) κοιτάς με κλειστά μάτια άλλη εταιρεία για η zevera ειναι πανακριβη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...