Προς το περιεχόμενο

Philips LivingColors Gen 3 Iris Clear 64 λιρες απο amazon


Konstantin77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελει προσοχη γιατι υπαρχουν δυο μικρα(mini) το ενα με λιγοτερα χρωματα αυτο που δειχνεις

και αυτο

http://www.amazon.co.uk/Philips-LivingColors-6915031PU-Light-Glossy/dp/B001BYWBOC/ref=pd_sim_light_9

το οποιο εχω παρει απο αμαζον και ειναι αρκετα καλο αλλα μην φανταστειτε οτι φωτιζει ολοκληρο δωματιο απλως ενα τοιχο και δημιουργει ατμοσφαιρα.

Βεβαια το αλλο με το remote control σιγουρα ειναι καλυτερο γιατι αποσταση κανεις ρυθμισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεγαλο αραγε καλυπτει αρκετα παραπανω χωρο απο το μικρο?

Ενδιαφερομαι για ενα δωματιο περιπου 5 τετραγωνικα, αλλα δεν ειμαι καθολου σιγουρος αν πρεπει να το ρισκαρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω οτι το μεγαλο ειναι μονοδρομος. το μικρο κατα τη γνωμη μου ειναι μονο για υπνοδωματιο που δε θες δυνατο φωτισμο ουτως ή άλλως και εγω που εχω τον ενδιαμεσο τον κωνο τον χαμηλωνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοείς αν καλύπτει 5 τετραγωνικά;

η χρήση του δεν είναι για γενικό φωτισμό αλλά για ατμοσφαιρικό

για 5 τετραγωνικά είναι super πιστεύω για αυτή τη χρήση

 

πάντως τα gen 2 είναι πιο ωραία εμφανισιακά, δίνουν την αίσθηση πιο ποιοτικής κατασκευής κι έχουν και καλύτερο χειριστήριο, αλλά δεν βρίσκονται πια εκτός από κανα ξεχασμένο κάπου ίσως στα 150€ κλασσικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα συγκριτικά είπα, τα έχω και τα 2... όχι και τρελές διαφορές, αλλά μεταξύ τους θα προτιμούσα το 2 αν είχα επιλογή

είναι και θέμα γούστου η εμφάνιση βέβαια αλλά και λόγω του χειριστηρίου που θα διαπιστώσεις κι εσύ ήταν πολύ καλύτερο στο gen 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...