Προς το περιεχόμενο

XBMC Το απόλυτο εργαλείο για ταινίες-σειρές


gergeo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

o olympiakos στα ευρωπαικα παιχνιδια τον καλυπτουν πορτογαλεζικα καναλια συνηθως το stv sport hd γιαυτο και η εικονα ειναι

 

καλυτερη κυριως αν πας live tv και ενοπισεις το καναλι

 

sto    http://liveonsat.com/daily.php  

 

εχει λιστα ποια καναλια παιζουν το καθε παιχνιδι

 

αν βρεις το καναλι στο live tv σιγουρα θα εχει καλυτερη ποιοτητα απο το ψαχνεις λινκ με χαμηλοτερη ποιοτητα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

o olympiakos στα ευρωπαικα παιχνιδια τον καλυπτουν πορτογαλεζικα καναλια συνηθως το stv sport hd γιαυτο και η εικονα ειναι

 

καλυτερη κυριως αν πας live tv και ενοπισεις το καναλι

 

sto http://liveonsat.com/daily.php

 

εχει λιστα ποια καναλια παιζουν το καθε παιχνιδι

 

αν βρεις το καναλι στο live tv σιγουρα θα εχει καλυτερη ποιοτητα απο το ψαχνεις λινκ με χαμηλοτερη ποιοτητα

Στο kodi ποιο addon ειναι αυτο με το live tv και το stv sport hd?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι αν είχα ξαναρωτήσει, πέρα από οργάνωση/streaming αρχείων βίντεο έχει ασχοληθεί κανείς με δημιουργία mp3 library ή ακόμα και φωτογραφιών; Σε κάποια φάση είχα κάνει μια κάποια έρευνα για music addons, είχα επιχειρήσει να περάσω την mp3 βιβλιοθήκη μου (περίπου 45000 mp3) μπας και παροπλίσω μετά από ΧΡΟΝΙΑ το MediaMonkey, αλλά για λόγο που τώρα δεν μπορώ να θυμηθώ δεν είχα καταφέρει να βγάλω άκρη. Δηλαδή είχα κάνει add files τα mp3 μου, αλλά νομίζω πως είχα καταφέρει να κάνω μόνο navigate στους φακέλους, χωρίς να μπορέσω να τα οργανώσω μέσω Tags κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται ο αγώνας θα μεταδοθεί ζωντανά από το σουηδικό κανάλι Kunskapskanalen HD στην τροχιακή θέση 0.8W. Η δέσμη είναι πανίσχυρη, εγώ όπως μπορείτε να δείτε την βγάζω με 16db με ογδοντάρι πιάτο και "μάτι" παρόχου. Η εικόνα είναι HD, το πακέτo που το προσφέρει είναι το Canal Digital Nordic και προφανώς πρόκειται να είναι σουηδική η περιγραφή. Εγώ πάντως θα καταφύγω σε κάποιο κοντινό καφενείο να το δω από Nova.

imgpsh_fullsize.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες σε φίλο σε Android δεν έχει εικόνα σε πολλά παιχνίδια είτε χαμηλής είτε υψηλής ανάλυσης. Ακούγεται ραδιοφωνικά ενω στο δικό μου στα ίδια λινκ δουλεύει κανονικά. Ξέρει κάποιος πού ευθύνεται αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται ο αγώνας θα μεταδοθεί ζωντανά από το σουηδικό κανάλι Kunskapskanalen HD στην τροχιακή θέση 0.8W. Η δέσμη είναι πανίσχυρη, εγώ όπως μπορείτε να δείτε την βγάζω με 16db με ογδοντάρι πιάτο και "μάτι" παρόχου. Η εικόνα είναι HD, το πακέτo που το προσφέρει είναι το Canal Digital Nordic και προφανώς πρόκειται να είναι σουηδική η περιγραφή. Εγώ πάντως θα καταφύγω σε κάποιο κοντινό καφενείο να το δω από Nova.

imgpsh_fullsize.jpg

από που το είδες οτι θα παίξει εκει?

 

Σε ποια περιοχη ολα αυτα; Αν πιανεις τη δεσμη απο Αθηνα με τα στοιχεια που περιγραφεις, τρεχω να φωναξω τεχνικο για να προσθεσω lnb

 

Αν έχεις μικρό πιάτο μπορείς να βάλεις ενα μοτερ.

Αυτο θα ειναι το καλύτερο τελικά.

Στο λεω εκ πείρας καθώς εχω άπειρα μάτια και πιατα.

 

Μπορείς να γραφτείς και σε ομάδες όπως feedhunters για να ενημερώνεις και να ενημερώνεσαι για τα "ευκαιριακά κανάλια"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...