Προς το περιεχόμενο

LIFEVIEW LV6TBOXHDA1 25.9€ @ eshop (crazy sundays)


mikeas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν νομίζω ότι ο A1 έχει νέο firmware.
Προσοχή γιατί οι LV6TBOXHD, LV6TBOXHDA1 και LV6TBOXHDA2 είναι διαφορετικοί δεκτες. Δεν παίρνουν το ίδιο firmware.

 

πάντως ο A1 με έχει σώσει. Όσοι έχουν πρόβλημα λήψης λόγο κακού σήματος να τρέξουν να τον πάρουν.
Όλα τα αλλα είναι λεπτομέρειες. Tι να τα κανεις το EGP, το τιλεψοντρολ, το όνομα τον αρχείων και τη σωστή σειρά αν δεν έχεις εικόνα.

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερει κανεις αν παρω τον σκληρο δισκο της WD απο το ESHOP(πολυ καλη τιμη)

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.304582&sid=1

 

θα εχει εγγυηση και απο την WD η μονο απο το καταστημα??

Παντως εμενα ο αποκωδικοποιητης κολλησε και δεν εχει κουμπια επανω να αλλαξεις καναλια(τον βγαζω απο την πριζα το ξαναβαζω εκει κολλημενο στο πρασινο τους πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν να τον παω στο καταστημα στην Γαλατσιου....θα δουμε...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω παραγγειλει τον LIFEVIEW LV6TBOXHDA1 και σημερα μπηκα να δω κατι και δεν τον εχει στο eshop crazy sundays και βαλαν στην ιδια τιμη και στην ιδια θεση LIFEVIEW LV6TBOXHDA2 , σκεφτομαι να ακυρωσω την παραγγελεια και να παρω τον LIFEVIEW LV6TBOXHDA2 , τι λετε ?

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα τον Α2 τελικα , αλλα εχω ενα προβλημα η αναλυση ειναι σκατα!!! το εχω βαλει με hdmi αλλα και παλι δεν ειναι HD , τα χρωματα χαλια.. ομως αμα κανω rec και μετα το δω στο pc η αναλυση ειναι τελεια!! ξερει κανεις τι παιζει να με βοηθησει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τσεκαρες την αναλυση μηπως ειναι απο default στο 576p; Στις ρυθμισεις εικονας. Βαλε οσο σηκωνει η τηλεοραση σου, παει μεχρι 1080p.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

εξαντλημένο .

 

καμιά πρόταση ή κάποιο θέμα εδώ στο φόρουμ να διαβάσω μιας και έρχεται η digea εδώ στην Κρήτη και όλοι οι γνωστοί έχουν πέσει πάνω μου ρωτώντας τι να πάρουν.

 

μπάη δε γουέη που λεν και στο χωριό μου, epg τί εννοούμε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...