Προς το περιεχόμενο

συμπληρωση βιβλιου πρακτικης


gatokoritso

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω τις εξης αποριες:

  1. στο εβδομαδιαίο φύλο(δεξια) εκει που λεει σημειωσεις-παρατηρησεις δεν ειναι αναγκαιο να το συμπληρωσουμε ε?
  2. ειναι αναγκαιο να συμπληρώσουμε τις μηνιαιες εκθεσεις?γιατι μια φιλη δεν τις εχει συμπληρωσει και λεει δεν χρειαζονται μονο η τελικη εκθεση και εγω καθομαι και αναρωτιεμαι...

 

φχαριστω :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλόγως του τμήματος , αλλού συμπληρώνουν μόνο τα μηνιαία, αλλού και τα εβδομαδιαία κ.λ.π.

 

Πρέπει να ρωτήσεις τη γραμματεία του τμήματος σου ή τους καθηγητές που έχουν μπει υπεύθυνοι πρακτικής. Φαντάσου ότι στο τμήμα μου κάποτε τα συμπληρώναμε όλα και μετά το άλλαξαν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks για την απαντηση widow.την υπεύθυνη δεν τη βρισκω.εγω θα γραψω 2-3 πραγματα στα μηνιαία και φυσικά τη κανονικη την τελικη εκθεση και τελος δεν θα ασχοληθω αλλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειαζονται πολλες λεπτομερειες. το βιβλιο πρακτικης ειναι κατι τυπικο και σπανιοτατα μπορει να του δωσει κανεις ιδιαιτερη σημασια.

βρες ενα μπουσουλα συμφωνα με την πρακτικη σου ασκηση και αρχισε να τον επαναλαμβανεις. Οι πολλες λεπτομερειες εγειρουν και πολλες ερωτησεις οποτε μαλλον πρεπει να αποφευγονται.

 

Συνηθως χρειαζεται μονο η τελικη εκθεση. Το ποσες σελιδες θα ειναι και αν χρειαζεται μονο αυτη ή και η μηνιαια θα σου απαντησει ο γραμματεας του τμηματος οπως προειπαν. Η τελικη εκθεση σε μας ηταν υποχρεωτικη και επρεπε να παραδοθει σαν εργασια, δεμενη και 12σελιδη αν θυμαμαι καλα τουλαχιστον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο ερωτηση μου σε δευτερη γνωστη απο προηγουμενο εξαμηνο γραφουμε μηνιαιες και τελικη..η γραμματεια δεν ξερει για τη συμπληρωση και η υπευθυνη απουσιαζει.

 

μεσα δεν γραφω κατεβατα γραφω μονο αυτα που εκανα...ποιος θα κατσει να ασχοληθει..αλλα και να κατσει με τα γραμματα μου θα παθει πονοκεφαλο :P

 

θελω απλα να ειμαι τυπικη..μην γραφω σε ακυρα μερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω καθε εβδομαδα εγραφα οτι εκανα σε στυλ ημερολοιο δηλαδη ελεγα πρωτη γνωριμια με τους συναδερφος και περιγιηση στις εγκαταστασης μετα πχ εγκατασταση νεας γραμμης και διορθσν κινητηρα κλπ.

 

Ενα αλλο παιδι δεν το εκανε και τον εχωσαν τελευταιες μερες να τα κανει καποτε μαλιστα θυμαμε σε αλλα ΤΕΙ οπως του πειραια ηθελαν ημεριασια αναφορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι και να σου πούμε , είναι θέμα τμήματος . Στο δικό μου τμήμα μας ζήταγαν να τα συμπληρώσουμε όλα  και μετά από 1-2 χρόνια άλλαξε τακτική το τμήμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι και να σου πούμε , είναι θέμα τμήματος . Στο δικό μου τμήμα μας ζήταγαν να τα συμπληρώσουμε όλα  και μετά από 1-2 χρόνια άλλαξε τακτική το τμήμα.

Ναι σε αυτο εχεις δικιο και γενικα στη πρακτικη υπαρχουν πολλες διαφορες πχ σε αλλα τμηματα δεν επρεπε να χρωστας κανενας ειδηκοτητας σε εμας μπορουσες αμα ειχες περασει το 80% ολων των μαθηματων και χρωσταγες μονο ενα ειδηκοτητας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι έγινε έγινε. Εγω το συμπληρώσα μου το υπογραψανε στη δουλειά (μένει μόνο η σφραγίδα) και τέλος.τα έγραψα ολα και ησυχασα. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...