Προς το περιεχόμενο

Συναρμολόγηση pc 850 ευρό gaming


Voutc

Προτεινόμενες αναρτήσεις


Φόρμα Αγοράς-Αναβάθμισης υπολογιστή



Για αγορά υπολογιστή


Ποσό που διαθέτουμε : 850 ε

Χρήση υπολογιστή :Gaming, ταινίες, Internet

Ειδικά προγράμματα που θα χρησιμοποιήσουμε: League of legends, Visual Basic 2010

Αν στη σύνθεση χρειαζόμαστε οθόνη? Αν όχι ποια οθόνη έχουμε και αν σκεφτόμαστε να αγοράσουμε μελλοντικά μια άλλη. Ναι χρειάζομαι οθόνη 23''

Τοποθεσία στην οποία βρισκόμαστε ( για την επιλογή κατάλληλου καταστήματος). Θεσσαλονίκη

Αν τα κομμάτια που θέλουμε να αγοράσουμε θέλουμε να είναι απο ένα κατάστημα ή επιθυμούμε την αγορά απο διαφορετικά καταστήματα? E-shop.gr , you.gr , e-gate.gr , Plaiso.gr

Αν επιθυμούμε να συναρμολογηθεί το σύστημα στο κατάστημα(στην περίπτωση που δεν γνωρίζουμε πως να το συναρμολογήσουμε) ή το σύστημα θα στηθεί απο τον ενδιαφερόμενο? Θα το στήσω μόνος μου

Αν επιθυμούμε λειτουργικό σύστημα και πιο . Θα το περάσω μόνος μου

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση.....αναφερεις  οτι θα παιζεις league of legends!αν ειναι μονο αυτο η 7870 ειναι καραoverkill!αν θα παιζεις και αλλα παιχνιδια τοτε ναι οκ πανε εκει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ήθελα να πάρω την Nvidia την GTX660 TI δεν ξέρω δεν μου αρέσουν οι  ΑΤΙ....Την είχα βρει 300 ευρό απο 400 μια χαρά!! Αλλά πρέπει να βάλω και καλή mobo!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ήθελα να πάρω την Nvidia την GTX660 TI δεν ξέρω δεν μου αρέσουν οι  ΑΤΙ....Την είχα βρει 300 ευρό απο 400 μια χαρά!! Αλλά πρέπει να βάλω και καλή mobo!

μπορεις να απαντησεις αυτο που σε ρωτησα αν ειναι ευκολο?:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει δεν θα παίζω μόνο LOL απλά το ποιο βασικό παιχνίδι που θα ασχοληθώ θα είναι το lol μπορεί να παίξω το tomb rider το καινούργιο.... Αναλόγος!! Όχι αποκλειστικά για lol! 

 



Έκανα μια σύνθεση πείτε μου την άποψή σας!!

post-259997-0-57153600-1364838829_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει δεν θα παίζω μόνο LOL απλά το ποιο βασικό παιχνίδι που θα ασχοληθώ θα είναι το lol μπορεί να παίξω το tomb rider το καινούργιο.... Αναλόγος!! Όχι αποκλειστικά για lol! 

 

 

Έκανα μια σύνθεση πείτε μου την άποψή σας!!

 

 

Γιατί αυτή τη mobo?

Νομίζω είναι δυσανάλογα ακριβή σε σχέση με το σύστημα και το budget σου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...