Προς το περιεχόμενο

επιλογη smartphone μεχρι και 200 ευρω


nasos o psaras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ προτίνω sony P 230e ,samsung s3 mini 240e ,sony sole 200e ,samsung s advance 195e , sony u 150e (πολύ καλό για την τιμή του :-) ).

Αν πας σε nokia λέω lumia 620 242e ,ή τα καινούρια που θα έρθουν.



Το Lumia 800 ειναι πολυ καλο 

Παρόλο που αγαπώ nokia πρέπει να πω ότι 200ε δεν θα έδινα για το 800 αυτή τη στιγμή.Θα έδινα για sole και advance και αν ήθελα wp θα έδινα 250e για lumia 620 ή 520 που έρχεται.Το 800 αν έκανε 150 το συζητάγαμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά σήμερα πούλησα το S Advance που είχα και λέω να πάω σε Lumia 800 αλλά το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι από οθόνη 4 ιντσών θα πάω στις 3.7, καμία άποψη;;; ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε λίγα χρήματα ακόμη και πήγαινε σε ένα Wp 8.

 

http://www.skroutz.gr/s/3097836/Huawei-Ascend-W1.html

 

http://www.skroutz.gr/s/2828260/Nokia-Lumia-620.html

 

Βασικά επειδή μου έχει κολλήσει το Lumia, και γενικά θέλω να ψηλό ξεφύγω απ' τη φάση Android επέλεξα wp, ύστερα αν ήταν να έβαζα παραπάνω χρήματα θα πήγαινα στο 900 λόγο μεγάλης οθόνης και τέλος όπως είπα και σε έναν φίλο που τον ρώτησα προσωπικά τη γνώμη του, εφόσον τα 7.8 είναι καλά δε θα με πείραζε και να μην έβαζα νεώτερη έκδοση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου το Ascend W1 βγαίνει στην ίδια σχεδόν τιμή (εντάξει 22€ παραπάνω). Τι να σου πω,επιλογές είναι αυτές.

Κοίτα όχι ότι έχω ψαχτεί και ιδιαίτερα, αλλά..κινέζικο;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου με όλη την καλή διάθεση...Το παιδί σου δείχνει sole με 2πύρηνο-1ghz και 512 Ram σου λέει μέχρι και 200ε και εσύ του δείχνεις lumia 610 με 256 Ram που θα σκαλώνει σε μερικές εφαρμογές και 800 mhz cpu...πραγματικά πες μου γιατί!!

Θες να του προτίνεις lumia σώνει και ντε,μαζί σου.Πες lumia 800/620/520

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...