Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για κάποιον γνώστη (καθότι εγώ ποτέ δεν ασχολήθηκα με ακουστικά) αυτά αξίζουν; (Σε σχέση με την τιμή τους πάντα, ξέρω ότι τα beats είναι καλύτερα!!    :-D   )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω δεν εχω ιδεα (απο 1ο 'αυτι' τελος παντων). Φιλος που πηρε πριν κανα μηνα αλλο μοντελο Natec στα 7 ευρω μου τα εβγαλε καλυτερα απο κατι microsoft 3000 που ειχε παρει 30 ευρω!

Γενικα στο φορουμ εδω εχω δει αποψεις οτι ο ηχος τους ειναι (λιγο ή πολυ) παραπανω απο τα χρηματα που ζητανε, τωρα το συγκεκριμενο μοντελο δεν πρεπει να το εχω ξαναδει σε προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω δεν εχω ιδεα (απο 1ο 'αυτι' τελος παντων). Φιλος που πηρε πριν κανα μηνα αλλο μοντελο Natec στα 7 ευρω μου τα εβγαλε καλυτερα απο κατι microsoft 3000 που ειχε παρει 30 ευρω!

Γενικα στο φορουμ εδω εχω δει αποψεις οτι ο ηχος τους ειναι (λιγο ή πολυ) παραπανω απο τα χρηματα που ζητανε, τωρα το συγκεκριμενο μοντελο δεν πρεπει να το εχω ξαναδει σε προσφορα.

 

Θυμίζουν σε εμφάνιση πολύ κάποια Nilox που έβγαζαν συνέχεια σε προσφορές (~7.5 ευρώ) στο παρελθόν.

Αν είναι τα ίδια τότε σαν ήχος αξίζουν αλλά σαν ποιότητα κατασκευής "πλαστικούρα"..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες, για να μην ανοιγω θέμα ενημερώνω εδω...

 

παιζει στη ΜΜ η dolce gusto στα 39 € για οποιον ενδιαφέρεται.

Την εχω πάρει και εγω και ειναι τίμια μηχανή για τα λεφτά της. Οι καφέδες κοστίζουν 4.80 οι 16 (εκτός απο αυτούς που θελούν διπλή κάψουλα - π.χ. chococino, cappucino που εχει ουσιαστικα 8 καφεδες μεσα στο κουτι).

 

Προσωπικά την προτιμώ και απο τασσιμο και απο νεσπρεσσο που εχω δοκιμάσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ... ενημερωσαν νωριτερα και στα 'εκτος τεχνολογιας' ;)

 

χμ, δε τα κοιταω τα εκτος τεχνολογιας μιας και δε με ενδιαφέρουν οι παντόφλες 1+1 δωρο και η φθηνή φέτα. Ειχα ποσταρει κανα 2 φορές αλλα ως εκει...

 

Πάντως ειναι "εντος τεχνολογίας" ειδος και θεωρω σε καλή τιμη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...