Προς το περιεχόμενο

[monitor/TV] M2352D-PZ IPS @electroworld 149€


Spyros7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω αν με τους νέους κανόνες το θεωρείτε προσφορά, αφού είναι "μόλις" 18% κάτω, οπότε το ποστάρω εδώ.

 

TV-monitor LG M2352D-PZ IPS με PiP 149 ευρώ και δωρεάν μεταφορικά από electro

 

Skroutz από 181 ευρώ

Επεξ/σία από matrixxx
Μεταφορα
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Nαι για το μοντελο αυτο δεν ειναι ασχημη, απλα εχουν παιξει αντιστοιχα πολυ φθηνοτερα... (δε ξερω ποσο "αντιστοιχο" ειναι ακριβως αλλα με μια ματια μου φαινεται σχεδον ολόϊδιο)

edit: (με μια 2η ματια αυτη που δειχνεις ειναι και τηλεοραση κλπ οποτε ισως πραγματι ειναι καλη περιπτωση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν ξέρω αν με τους νέους κανόνες το θεωρείτε προσφορά, αφού είναι "μόλις" 18% κάτω, οπότε το ποστάρω εδώ.

 

Δεν υπαρχει κανενας νεος κανονας. (για την ωρα τουλαχιστον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή ως οθόνη, την έχω εδώ και κάνα εξάμηνο και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Το μόνο κακό είναι οτι δεν θα βρείτε έτοιμα settings για calibration και θα χρειαστεί να το ψάξετε λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει κανενας νεος κανονας. (για την ωρα τουλαχιστον)

 

Καλά, το νέο setup του υποφόρουμ τότε :P

 

Νόμιζα ότι ένα -18% οι  περισσότεροι το θεωρούσατε οριακό για να θεωρηθεί κάτι προσφορά ή απλά "καλή τιμή", γι αυτό δεν το πόσταρα στις προσφορές.

 

Για μένα είναι προσφορά πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό τόσο για monitor, όσο και για TV.

Εξαιρετική και η λειτουργία PΙP για να βλέπετε ταυτοχρονα τηλεόραση σε παράθυρο, ενώ δουλεύετε στο PC. Μπορείτε επίσης να καθορίσετε το μέγεθος και την θέση του παράθυρου.

 

Το μόνο που θα ήθελα είναι μια πιο σταθερή βάση στήριξης...



εγώ που έχω την παλιά M2362D άμα την πάρω αυτή να τις βάλω δίπλα-δίπλα θα έχουν τεράστιες διαφορές; ρωτάω επειδή είναι διαφορετικά τα panel.

 

..και εγώ αυτήν είχα πριν πάρω την 2352D. Είναι ελαφρώς καλύτερη σε όλους τους τομείς.

Στην θέση σου θα την άλλαζα μόνο για την λειτουργία PIP και αν σε ενδιαφέρει του κομμάτι του media player από USB.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον υπολογιστή την ήθελα για 2η, αφού η αντίστοιχη που είναι σκέτο monitor έχει 140€ γιατί να μην δώσω τα ελάχιστα παραπάνω να πάρω και tv κάπου θα χρειαστεί αργότερα να μπει, από media player παίζει ματρόσκες? γιατί εγώ έχω χακάρει την παλιά αλλά παίζει μόνο .avi, το Pip είναι πολύ καλό χαρακτηριστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον υπολογιστή την ήθελα για 2η, αφού η αντίστοιχη που είναι σκέτο monitor έχει 140€ γιατί να μην δώσω τα ελάχιστα παραπάνω να πάρω και tv κάπου θα χρειαστεί αργότερα να μπει, από media player παίζει ματρόσκες γιατί εγώ έχω χακάρει την παλιά αλλά παίζει μόνο .avi, το Pip είναι πολύ καλό χαρακτηριστικό.

 

Σωστή η σκέψη...το PIP είναι όλα τα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω Spyro.Με 6 ατοκες και δωρεαν μεταφορικα σ αυτη τη τιμη νομιζω ειναι καλη περιπτωση.Θα τη παρω μια και εψαχνα για κατι τετοιο.

Να ρωτησω μονο,επειδη δεν εχει ηχεια θα εχω ηχο απο τα ηχεια του PC?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω Spyro.Με 6 ατοκες και δωρεαν μεταφορικα σ αυτη τη τιμη νομιζω ειναι καλη περιπτωση.Θα τη παρω μια και εψαχνα για κατι τετοιο.

Να ρωτησω μονο,επειδη δεν εχει ηχεια θα εχω ηχο απο τα ηχεια του PC?

δεν νομίζω να μην έχει ηχεία...  αν κάποιος την ήθελε μόνο για tv δηλ δεν θα έχει ήχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω Spyro.Με 6 ατοκες και δωρεαν μεταφορικα σ αυτη τη τιμη νομιζω ειναι καλη περιπτωση.Θα τη παρω μια και εψαχνα για κατι τετοιο.

Να ρωτησω μονο,επειδη δεν εχει ηχεια θα εχω ηχο απο τα ηχεια του PC?

 

θα συνδέσεις ένα καλώδιο ήχου από το πισί στην οθόνη και θα έχεις ήχο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

δεν νομίζω να μην έχει ηχεία...  αν κάποιος την ήθελε μόνο για tv δηλ δεν θα έχει ήχο.

 

Ακριβως, τηλεοραση χωρις μεγαφωνα δεν υπαρχει.   ;)

 

 

http://www.lg.com/gr/monitors-personal-tv/lg-M2352D-personal-tv

"Infinite Surround Sound

Ήχος LG HD μέσω ενός προηγμένου surround sound system. O εντονότερος και βαθύτερος ήχος καθιστά δυνατή μία ακόμη πιο ρεαλιστική εμπειρία."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...