Προς το περιεχόμενο

dell 7720 speial edition ή κάτι άλλο?


ad544

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλη την παρέα!

Ξέμεινα από laptop και ψάχνω δύνατο 17αρι για επεξεργασία photo και video (full hd οθόνη σίγουρα, όσο το δυνατόν καλύτερα χαρακτηριστικά και λεφτά στα 1000 περίπου €), μετά από ψάξιμο και διάβασμα στο forum κατέληξα στο  dell 7720 special edition http://www.e-laptops.gr/product.php?prd=2272 ,. Υπάρχει άλλη πρόταση ? Αν είναι εύκολο όποιος το έχει ας μου πει εντυπώσεις.

ευχαριστώ!!!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλη την παρέα!

Ξέμεινα από laptop και ψάχνω δύνατο 17αρι για επεξεργασία photo και video (full hd οθόνη σίγουρα, όσο το δυνατόν καλύτερα χαρακτηριστικά και λεφτά στα 1000 περίπου €), μετά από ψάξιμο και διάβασμα στο forum κατέληξα στο  dell 7720 special edition http://www.e-laptops.gr/product.php?prd=2272 ,. Υπάρχει άλλη πρόταση ? Αν είναι εύκολο όποιος το έχει ας μου πει εντυπώσεις.

ευχαριστώ!!!

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry απλά ψάχνω 17αρι.. 

Αν γινοταν να παρεις και ενα monitor οπως αυτο θα εφτανες στα λεφτα του dell περιπου αλλα θα επαιρνες ενα πολυ καλυτερο πακετο!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γινοταν να παρεις και ενα monitor οπως αυτο θα εφτανες στα λεφτα του dell περιπου αλλα θα επαιρνες ενα πολυ καλυτερο πακετο!!!

Συμφωνώ με τον από πάνω. Η 660m είναι κατά 10% δυνατότερη από την 650m. Βέβαια το dell έχει 3 χρόνια on site εγγύηση. Η απόφαση δική σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως είναι πολύ καλύτερο πακέτο όταν  έχει 10% καλύτερη κάρτα γραφικών (δεν το θέλω για  gaming) ενώ το άλλο έχει 17αρα οθόνη και 3 χρόνια onsite εγγύηση? αν ήθελα να πάρω εξωτερική οθόνη θα πήγαινα σε desktop

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερη/πιο ολοκληρωμενη επιλογη στα χρηματα αυτα δεν υπαρχει στην αγορα.

Για εντυπωσεις εδω:

 

http://www.thelab.gr/mobile-computing/dell-7720-se-entypwseis-apories-klp-121325.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε d544 και εγώ το έψαχνα καιρό για το συγκεκριμένο 7720 και θα στο προτείνω με τα 1000, στο χρονικό διαστημα που το έχω είμαι super ευχαριστημένος και πιστεψε με θα το χαρείς πολύ αν το πάρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ και πάλι για τον χρόνο σας! Θα το παραγγείλω γιατί όπως βλέπω είναι ένα πολύ καλό laptop για αυτά που χρειάζομαι. Αν παρόλα αυτά κάποιος φίλος έχει κάτι άλλο να προτείνει εδώ είμαι B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε το dell και πραγματικά οι πρώτες εντυπώσεις είναι εξαιρετικές! Είμαι ενθουσιασμένος παιδιά και αν θέλει κάποιος φίλος-η ότιδήποτε θα χαρώ να του απαντήσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...