Προς το περιεχόμενο

Πως μπορω να ξερω τι λεει στο FB ?


blackhill66

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια υπαρχει τροπος να τσεκαρω την μικρη μου κορη με καποιο keylogger προγραμμα ,τι λεει και με με ποιους? στο facebook? χωρις βεβαια να καταλαβει οτι την παρακολουθω? υραρχει τροπος?ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

υπαρχουν keystroke logger αλλα ειναι λιγο ελεος να το κανεις χωρις παρεξηγηση.αντι να προσπαθησεις να μαθεις τι λεει προσπαθησε να της μαθεις τι να λεει και τι να μην λεει παρα να βαλεις keystroke logger.δεν υπαρχει κατι χειροτερο και ακομα χειροτερο θα ειναι αμα το καταλαβει.οπως επισης το να μαθεις κατι που δεν στο εχει πει απο keystroke logger και μετα να της το πεις το μονο που θα καταφερεις ειναι να χασει καθε εμπιστοσυνη σε σενα οπως και να βρει αλλους τροπους να μιλαει.και απο αντιδραση να κανει χειροτερα πραγματα.Σε ενα παιδι δεν λες τι να κανει και τι να μην κανει.Προσπαθεις με επιχειρηματα να δειξεις τι ειναι σωστο και τι οχι.εχει μεγαλη διαφορα το ενα απο το αλλο.και σκεψου τον ευατο σου οταν ησουν μικρος.αν σου λεγαν να μην κανεις κατι θα πηγαινες και θα το κανες απο αντιδραση.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάλι καλά που οι δικοί μου δεν έχουν ιδέα από υπολογιστές αλλιώς....

ποτε μην υποτιμας κανεναν.ενας γονιος ειναι ικανος να φερει και τεχνικο γα να βαλει τετοιο προγραμμα.επισης εχω δει και τετοια προγραμματα να βαζουν τα boyfriends στις κοπελες.επισης ξερω και ατομα που βοηθησαν κοπελες να βαλουν τετοια προγραμματα στα pc των αγοριων τους.ονοματα δεν λεμε.:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποτε μην υποτιμας κανεναν.ενας γονιος ειναι ικανος να φερει και τεχνικο γα να βαλει τετοιο προγραμμα.επισης εχω δει και τετοια προγραμματα να βαζουν τα boyfriends στις κοπελες.επισης ξερω και ατομα που βοηθησαν κοπελες να βαλουν τετοια προγραμματα στα pc των αγοριων τους.ονοματα δεν λεμε. :P

Ποσο μ*νοδουλοι και ρουφιανοι;; Κρεμαλα!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάλι καλά που οι δικοί μου δεν έχουν ιδέα από υπολογιστές αλλιώς....

 

That's what you think! :devil:

 

ποτε μην υποτιμας κανεναν.ενας γονιος ειναι ικανος να φερει και τεχνικο γα να βαλει τετοιο προγραμμα.επισης εχω δει και τετοια προγραμματα να βαζουν τα boyfriends στις κοπελες.επισης ξερω και ατομα που βοηθησαν κοπελες να βαλουν τετοια προγραμματα στα pc των αγοριων τους.ονοματα δεν λεμε. :P

 

+1

 

Ποσο μ*νοδουλοι και ρουφιανοι;; Κρεμαλα!!

 

Και που να δεις τι γίνεται με τα κινητά!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν keystroke logger αλλα ειναι λιγο ελεος να το κανεις χωρις παρεξηγηση.αντι να προσπαθησεις να μαθεις τι λεει προσπαθησε να της μαθεις τι να λεει και τι να μην λεει παρα να βαλεις keystroke logger.δεν υπαρχει κατι χειροτερο και ακομα χειροτερο θα ειναι αμα το καταλαβει.οπως επισης το να μαθεις κατι που δεν στο εχει πει απο keystroke logger και μετα να της το πεις το μονο που θα καταφερεις ειναι να χασει καθε εμπιστοσυνη σε σενα οπως και να βρει αλλους τροπους να μιλαει.και απο αντιδραση να κανει χειροτερα πραγματα.Σε ενα παιδι δεν λες τι να κανει και τι να μην κανει.Προσπαθεις με επιχειρηματα να δειξεις τι ειναι σωστο και τι οχι.εχει μεγαλη διαφορα το ενα απο το αλλο.και σκεψου τον ευατο σου οταν ησουν μικρος.αν σου λεγαν να μην κανεις κατι θα πηγαινες και θα το κανες απο αντιδραση.

 

αγωνας ειναι το μεγαλωμα στην εφηβεια και πιστεψε με ολα αυτα που λες ταχω κανει κανει αλλα θελω ναμαι σιγουρος οσο γινεται περισσοτερο στους χαλεπους καιρους που ζουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...