Προς το περιεχόμενο

[Laptop] Asus i3-2370, 4GB Ram, Ge Force 610M - 379€


vierinia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.public.gr/product/computers-and-software/laptops/asus-f55vd-sx178h/prod4150437pp/

 

Για όποιον ψάχνει ένα αξίολογο laptop με (αδύναμη βέβαια) ξεχωριστή κάρτα γραφικών νομίζω ότι είναι μια πολύ καλή λύση. Φθηνότερη τιμή στο skroutz 492€

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οπως ηταν φυσικο

λαμβανουμε μειλ οτι υπηρξε μεγαλη ζητηση και τελικα δεν μπορουν να εξυπηρετησουν.....

 

 

καραγκιοζηδες

θελετε μετα και πελατες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προτεινω να υπαρξει point system και αποκλεισμος απο το subforum για καταστηματα που δεν εκτελουν παραγγελιες η γενικως φερονται "αλητικα"

 

Πολύ σωστά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προτεινω να υπαρξει point system και αποκλεισμος απο το subforum για καταστηματα που δεν εκτελουν παραγγελιες η γενικως φερονται "αλητικα"

συμφωνω κ επαυξανω να βγαινουν αρνητικες ψηφοι στους διαφορους πωλητες-καταστηματα, οπως ακριβως στο  amazon-ebay  και αλλου βεβαια.

 

οφφ τοπικ¨ το Πασχα απο προσφορα του  GOLDEN DEALS νομιζω, πληρωσα ενα μικρο βεβαια ποσο 12 ευρω για υπηρεσιες που ποτε δεν σηκωσαν το τηλεφωνο για να κλεισω ραντεβου, ουτε απαντησαν στην σελιδα τους στο φεισμπουκ, ουτε βεβαια σε κανονικο μεηλ,  και σε SMS.

Ηταν ινστιτουτο για φτιαξιμο νυχιων-κομμωτηριο κλπ στην οδο Ερμου χαμηλα, κεντρο Αθηνας..

Σταθερα κινητα ολα βοιυβα.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να σας μεταφέρω την εμπειρία μου για να υπάρχει και μία άλλη άποψη...

 

Το πρωί της ίδιας μέρας που δημοσίευσε ο vierinia την προσφορά ( και τον ευχαριστώ γιαυτό ),

πήρα τηλ. στο public της περιοχής μου, γύρω στις 10 η ώρα.

δείτε και το post 2

 

Μου είπαν ότι έχουν 4 κομμάτια και ζήτησα να μου κρατήσουν 1 και να περάσω στις 4 το απόγευμα που θα τελείωνα τη δουλειά μου να το πάρω. Άφησα όνομα, διεύθυνση, τηλέφωνο και έγινε η κράτηση.

 

Κατά τις 4 και μισή και ενώ πάρκαρα έξω από το public, με πήραν τηλέφωνο και με ρώτησαν αν θα το πάρω γιατί είxε μείνει τελευταίο κομμάτι και το ζήταγαν και άλλοι.

Φυσικά μπήκα αμέσως και το καθάρισα...

Μαζί ήταν και 3 δώρα...ένα ασύρματο ποντίκι logitech, μία κάρτα τηλεόρασης crypto και ένα panta global protection, συνολικής αξίας γύρω στα 40e

 

;ήμουνα σίγουρα από τους τυχερούς, αλλά μπορώ να βεβαιώσω ότι η προσφορά ήταν υπαρκτή

 

και δεν έχω καμμία σχέση με το public

 

αυτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά προσφορά με 4κομμάτια? :huh:

Φαντάσου πόσοι φάγαν άκυρο που σε πήραν τηλέφωνο την ίδια μέρα για να το δώσουν αλλού...

φίλε μου δεν θα διαφωνήσω επί της ουσίας μαζί σου...

4 κομμάτια μου είπαν στις 10 η ώρα ότι ήταν διαθέσιμα στο συγκεκριμένο κατάστημα

προφανώς υπήρχαν και στα άλλα καταστήματα ανάλογα κομμάτια

 

λίγα πολύ λίγα, μαζί σου σε αυτό...

 

όμως δεν ήταν και αυτό που θα το πεις "μαιμού"

γιαυτό και πόσταρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...