Προς το περιεχόμενο

Αγορά πύργου 300ευρώ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα διαθέτω γύρω στα 300 ευρώ και επειδή ο υπολογιστής μου τα έχει παίξει θέλω να αγοράσω έναν καινούριο..!!!!

Χρήση Υπολογιστή: Internet,Photoshop,photoshape,Office, κλασσικά πράγματα δηλαδή παιχνίδια οχι τόσο αλλα και να θελήσω, το μόνο που χρειάζεται είναι απλα μια κάρτα γραφικών προς το παρόν δεν παίζω σχεδόν καθόλου.

Αν στη σύνθεση χρειαζόμαστε οθόνη?: Όχι οθόνη διαθέτω και μάλιστα είμαι αρκετά ικανοποιημένος καθώς είναι καινούρια

Αν στη σύνθεση χρειαζόμαστε και πληκτρολόγιο,ηχεία,ποντίκι?: Οχι θα χρησημοποίησω αφτά που έχω ήδη.

Αν τα κομμάτια που θέλουμε να αγοράσουμε θέλουμε να είναι απο ένα κατάστημα ή επιθυμούμε την αγορά απο διαφορετικά καταστήματα? : Αν ολα τα εξαρτήματα που προτείνεται τα έχει ένα κατάστημα θα με βόλευε αλλα αν πχ ενα προίον δεν το έχει το ένα και το έχει το αλλο η έχουν σημαντική διαφορά τιμής δεν υπάρχει προβλημα μπορώ να το στήσω και μόνος μου..

 

Αν επιθυμούμε λειτουργικό σύστημα και πιο? Όχι, Θα τρέξει λογικά Windows 7 x64  η χ86 οτι νομίζεται καλήτερο με την μνήμη που θα εγκατασταθεί

Εύχαριστώ :P :P :P :P ..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον τωρινό κάηκε η μητρική.. το τροφοδοτικό τα έχει παίξει ειναι και χρονολογίας 2005.. . Η οθόνη ειναι αυτή LG FLATRON W2243S

http://www.hypermicro.com/ProductDesc.aspx?code=W2243S-PF-O&type=0&eq=

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.visionstudio.gr/

 

Αξίζει να δώσεις τα επιπλέον χρήματα και να πας στη παρακάτω σύνθεση με 4πύρηνο επεξεργαστή, που έχει δυνατότερη ενσωματωμένη gpu και με καλύτερη μητρική (με 4 ram slots).

 

Το Strike X είναι πολύ πιο ευρύχωρο και με ικανοποιητικό cable management για τη κατηγορία του.

 

Είναι πλήρως αναβαθμίσιμη το σύστημα και θα έχει αντοχή στο χρόνο. ;)

 

 

post-245726-0-97593900-1370192336_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...