Προς το περιεχόμενο

πως να βρω το product key τον windows 7?


alpiestis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας

εχω ενα laptop που μου εχει χαλαση...το key τον windows κατω απο το laptop δεν φαινεται..θα μπορουσα να το βρω με καποιον τροπο?ο σκληρος του ειναι οκ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας

εχω ενα laptop που μου εχει χαλαση...το key τον windows κατω απο το laptop δεν φαινεται..θα μπορουσα να το βρω με καποιον τροπο?ο σκληρος του ειναι οκ..

αληθεια τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιοσημείωτη δυνατότητά του, η ανάκτηση κλειδιού κλειδωμένων windows απλά συνδέοντας τον δίσκο που περιέχει το κλειδωμένο λειτουργικό, σε λειτουργικό υπολογιστή και θέτοντας για την αναζήτηση, τον ενδιαφερόμενο δίσκο

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άλλο θέμα που είχες ανοίξει νωρίτερα και σου απαντήσαμε 2-3 άτομα που πήγε;Σβήστηκε για κάποιο λόγο;

 

Εκεί έγραφες ότι έβαζες το κλειδί και δεν έκανε ενεργοποίηση.Τελικά είναι δυσδιάκριτο το κλειδί και το έβαζες λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γιατι εξαφανιστηκε?.... Μαλλον δεν ειναι το σωστο αυτο που εχω αντιγραψη επειδη μου εχει και ενα (z) που δεν το δεχεται.... Για αυτο θελω να το βρω επειδη αυτο που βαζω δεν μου το δεχεται....την κυριακη θα εχω τον σκληρο απο το αλλο laptop..τοτε θα δοκιμασω να βγαλω το κλειδι...

Επεξ/σία από alpiestis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι εξαφανιστηκε?.... Μαλλον ειναι το σωστο αυτο που εχω αντιγραψη επειδη μου εχει και ενα (z) που δεν το δεχεται.... Για αυτο θελω να το βρω επειδη αυτο που βαζω δεν μου το δεχεται....την κυριακη θα εχω τον σκληρο απο το αλλο laptop..τοτε θα δοκιμασω να βγαλω το κλειδι...

δοκιμασε το  tuneup utilities - system information -windows

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν βρω το κλειδι...θα μπορω να τα σπασω τα official windows 7( τα κατεβασα απο ενα forum τον windows 7 και ελεγε οτι ειναι original) και να μπορει να κανει Update?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...