Προς το περιεχόμενο

Ελαστικα vredestein


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρωτη φορα τα ακουσα....Ειναι καλα ? Τα φοραει ενα μεταχειρισμεονο ΤΤ που πηρα χθες

 

http://www.e-elastika.gr/p.Elastika-Vredestein-225-45-17-94-V-Quatrac-3-elastika-gia-epivatika-ALL-WEATHER-8714692107160.581785.html

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες τι δεικτη ταχυτητας εχει το audi και τι εχει βαλει αυτος πανω

 

 

Και που μπορω να τα δω αυτα ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτη φορα τα ακουσα....Ειναι καλα ? Τα φοραει ενα μεταχειρισμεονο ΤΤ που πηρα χθες

 

http://www.e-elastika.gr/p.Elastika-Vredestein-225-45-17-94-V-Quatrac-3-elastika-gia-epivatika-ALL-WEATHER-8714692107160.581785.html

 

καλη μαρκα, μπολικα χρονια στην αγορα. πριν 10 χρονια ηταν και φθηνα, αλλα μολις εκαναν ονομα οι τιμες τους ανεβηκαν πολυ!

 

κι αλλο ΤΤ στην οικογενεια δηλαδη;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα φιλε Γιαννη εχε στο νου σου πως τα λαστιχα για καθημερινη χρηση, εχουν μικρες διαφορες μεταξυ τους στους ελληνικους δρομους. Προφανως και ενα Dunlop/Pirelli θα ειναι καλυτερο απο ενα fulda/maxxis με παρομοια χαραξη, αλλα ποσο καλυτερο? Δεν ειναι πχ οτι το ενα θα "φρεναρει" στο βρεγμενο ενω το αλλο θα σε στειλει στις μπαριερες. Τωρα, αμα ψαχνεις τα ορια τους αυτοκινητου σου και της προσφυσης σε δημοσιους δρομους ή πιστα, θα πας σε κατι κορυφαιο.

 

Πριν καποια χρονια ηθελα να αλλαξω λαστιχα στο δικο μου γιατι τα μαμισια ειχαν παραδωσει πνευμα. Σε 225/45-17 τοτε τα περισσοτερα "γνωστα" επαιζαν απο 650 μεχρι 850. Ε αποφασισα να βαλω marangoni με 400 και με εβγαλαν ασπροπροσωπο. Εβγαλαν κοντα 40.000χλμ σπιναριστα και δεν εκαναν κιχ.

 

Σχετικα με τα vredestein, τα φοραει φιλος σε προσθιοκινητο 450 αλογων και ειναι αρκετα ευχαριστημενος. Δεν ξερω βεβαια αμα ειναι το συγκεκριμενο μοντελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη μαρκα, μπολικα χρονια στην αγορα. πριν 10 χρονια ηταν και φθηνα, αλλα μολις εκαναν ονομα οι τιμες τους ανεβηκαν πολυ!

 

κι αλλο ΤΤ στην οικογενεια δηλαδη;

 

 

Ευχαριστω...Ναι κι αλλο και αυτο ειναι και  quatro .Εχω επιμενω Hondακιας !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που μπορω να τα δω αυτα ???

στανταρτ στο μανουαλ αλλιως δεινεις αριθμο πλαισιου σε αντ/πεια(τμημα ανταλακτικων) και στο λενε

http://www.glavopoulos.gr/arthra/tires/speed_index_gr.shtm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ακουσει πολυ καλα λογια καποιοι την θεωρουν την καλυτερη μαρκα ελαστικων και ο πατερας μου που το ειχε βαλει μια φορα ειχε τρελαθει με το λαστιχο!

 

Αλλα μετα δεν μπορουσα να τα βρω να τα αγορασω και πηγα αλου.

 

Κοιτα και Michelin Pilot sport 3 αφου μιλαμε για TT. Τρομερο λαστιχο το εχω βαλει 2 φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...