Προς το περιεχόμενο

[Καρτα γραφικών] Club 3D radeon HD7970 @Public 269€ [Εξαντληθηκε]


sir ImPeCaBlE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλλον έχει μόνο ένα κομμάτι, οπότε όποιος τη θέλεις ας βιαστεί.Εγώ τσίμπησα μια προχτές και σήμερα μου είπαν οτι στάλθηκε

 

http://www.public.gr/product/computers-and-software/anabathmisi/kartes-grafikon/club-3d-radeon-hd-7970/prod2370383pp/

 

https://www.skroutz.gr/c/55/kartes-grafikwn-vga.html?from=catspan&keyphrase=7970

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι σε πρόλαβαν.Πάντως είχε ανοίξει ένα παλικάρι πριν 2-3 μερες το ίδιο ακριβώς θέμα, και είχε φάει delete.Εγώ θα έλεγα να αφήσετε το thread να υπάρχει, γιατί φαίνεται όλο και κάποια κομμάτια βρίσκουν εκεί στα public.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριμα, και ψαχνομαι για καρτα γραφικων αυτες τις μερες. Αν ειχα προλαβει κατα 99% θα ειχα παραγγειλει. Thanks για την προσπαθεια! To εχω στο καλαθι και αν κατσει κατι.. καλως!  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι σε πρόλαβαν.Πάντως είχε ανοίξει ένα παλικάρι πριν 2-3 μερες το ίδιο ακριβώς θέμα, και είχε φάει delete.Εγώ θα έλεγα να αφήσετε το thread να υπάρχει, γιατί φαίνεται όλο και κάποια κομμάτια βρίσκουν εκεί στα public.

 

 

Δημοσίευση 14 August 2013 - 09:03 PM

 

http://www.public.gr.../prod2370383pp/

 

 

 

παιζεί ή είναι καναν λαθος την τιμη?

Προσωρινά Εξαντλημένο

 

 

Αν εσυ βλεπεις λογικο να ανοιγουμε θεματα για προιοντα που ειναι πριν ανοιξουμε το θεμα εξαντλημενα πες το μας. :P

Διαφημιση με τετοιους τροπους δεν θα εχει κανενας!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρόλαβα και παράγγειλα μία. Για να δούμε αν θα κάτσει..

 

Πιστεύω πάντως ότι πρέπει να υπάρχουν αυτά τα θέματα γιατί μπορεί κάποιος από εμάς να είναι τυχερός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πως θα ειναι καποιος τυχερος αν δεν μπορει να παραγγειλει; Διαβασε λιγο προσεκτικα το παραπανω μηνυμα μου.

 

Το παρον θα το αφησω ανοιχτο αφου εστω και ενας παρηγγειλε για να δουμε τι θα παρει.

 

Προσθετω και το Εξαντληθηκε στον τιτλο για να μην παιζει το θεμα το ρολο του διαφημιστη. (γιατι πρεπει να τα κανει ολα η διαχειρηση;;; Οταν ο TS σε καποιο θεμα βλεπει οτι εξαντλειται ενα προιον καλο θα ειναι να προσθετει το tag στο τελος του τιτλου ωστε να γνωριζουν τα μελη και χωρις να πρεπει να μπουν και να διαβασουν ολο το τοπικ)

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Matrixxx λάθος μου που δεν έβαλα το Εξαντληθηκε απλά σκέφτηκα οτι το προιόν είναι "προσωρινά εξαντλημένο" οπότε μπορεί να ξαναγίνει διαθέσιμο.

 

Και δε σε κατηγόρησα που έσβησες το προηγούμενο thread απλά ήθελα να εξηγήσω τι παίζει με τη διαθεσιμότητα (μια είναι διαθεσιμο, μια εξαντλημένο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο #5 αλλο νοημα βγαινει απο αυτο που λες τωρα. Anyway,

 

εχουμε ξαναδει αυτη την αλλαγη απο προσωρινα εξαντλημενο σε περιορισμενη καποιες φορες. Ειναι γνωστο, αλλα οχι λογος για "διαφημιση".  Ελπιζω να μην ειναι σε αυτες τις περιπτωσεις ενα κομματι που το επιστρεφει καποιος για τον χ αγνωστο λογο (πχ εκθεσιακο ή κατι αλλο ; ) και ξαναβγαινει προς πωληση. Θα μας πουν αυτοι που παρηγγειλαν σημερα. Θα το μαθουμε. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε κι εγω εχω καταλαβει πού πώς καποιες (λιγες παντως, ελαχιστες) φορες τα public ξαναβρισκουν αποθεμα σε τεμαχια που εξαντληθηκαν (μιλαμε για 1-2 τεμαχια, οχι για νεα μαζικη παραλαβη απο προμηθευτες).

Πχ προσφατα πηρα κατι που υπεδειξα και σε φιλο και αμεσως μετα εξαντληθηκε. Το δικο μου τεμαχιο ηρθε πρακτικα κατεστραμμενο, του φιλου σε αριστη κατασταση. Δεν ειχαν αλλο να μου δωσουν αρχικα, ΔΕΝ το γυρισα πισω αρνουμενος επιστροφη χρηματων. Λιγο αργοτερα με ενημερωσαν οτι βρηκαν ενα τεμαχιο (και οτι το ελεγξαν και ηταν σε αψογη κατασταση -βεβαια το ιδιο ειχαν ισχυριστει και για το αρχικο-), το οποιο επισης δεν δεχθηκα διοτι ειχα ηδη αλλαξει το πρωτο μεσω της κατασκευαστριας (πώς τα λεω ε, τυφλα να εχει ο προεδρος του Εδεσσαϊκου!). Τελικα ειδα την ενδειξη στη σελιδα τους να αλλαζει παλι σε "περιορισμενη διαθεσιμοτητα" και μαλιστα με νεα τιμη περιπου 20% χαμηλοτερη απο αυτη που πληρωσα εγω και ο φιλος μου (κανα-δυο βδομαδες αργοτερα παλι 'εξαντληθηκε' και τελος απο τοτε). Εχω μια υποψια (τελειως αυθαιρετη), οτι μαλλον το 'ψαρεψαν' απο καποιο καταστηματακι τους στην Κυπρο το τελευταιο τεμαχιο (γιατι ειμαι πολυ σιγουρος οτι δεν ηταν επιστροφη και απολυτα σιγουρος οτι δεν εκαναν καμια νεα παραλαβη).

Εχω παρακολουθησει μεσω καλαθιου ή wish list πανω απο 30 προϊοντα που ηταν "προσωρινα εξαντλημενα" και αρκετους μηνες μετα, κανενα δεν ξαναεγινε εστω προσωρινα διαθεσιμο, εκτος απο 1-2 'λαθακια' που ξαναβγηκαν  στη 'σωστη' τιμη (παντα αυξημενη προς τα πανω), για τα οποια το καταστημα δε δεχθηκε να εκτελεσει παλιες εκκρεμεις παραγγελιες στη χαμηλη τιμη, κι εγω βαρεθηκα να τους καταγγειλω (ή μαλλον τους τη φυλαω για τιποτα σημαντικο να τα βγαλω ολα μαζεμενα). :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επικοινώνησα μαζί τους. Η παραγγελία μου δε θα αποσταλεί άμεσα (ΑΝ αποσταλεί) γιατί δεν έχουν κομμάτια και θα μιλήσουν με τον προμηθευτή αν μπορεί να τους δώσει άλλα. 

 

Εγώ πάντως έχω την εξής απορία, πως είναι δυνατόν να παραγγέλνω από τους πρώτους και ενώ έχει διαθεσιμότητα να μου λενε ότι και καλά δεν έχουν κομμάτια τώρα...  Kλασική ίστορία  :-(. Δεν πειράζει όμως, αναμένω το αποτέλεσμα και δεν έχω πρόβλημα να τους βάλω μια αρνητική στο Skroutz ή ακόμη και καταγγελία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...