Προς το περιεχόμενο

Drivers Wireless Adapter for Controller xbox360


euxoulhs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αγορασα αυτο απο δω http://www.ebw.gr/el/product/13221/Xbox-360-PC-WIRELESS-GAMING-RECEIVER-FOR-WINDOWS-White-XBOX-360-Controller-to-PC-Adapter-Asyrmatos-dektis-ypo

 

 

 

το θεμα ειναι πως βαζω το δισκακι για τους drivers αλλα δεν συγχρονιζει ο ανταπτορας με το χειρηστηριο

Υ.Γ. τον ανταπτορα τον συνδεω απευθειας σε usb της mobo χωρις να μεσολαβει hub

Y.Γ 2 : πριν φυγει ο bro για ταξιδι ειχα τον αυθεντικο ανταπτορα του xbox360 controller και συγχρωνιζοταν μπα μπα..

τωρα με αυτο τπτ..

 

καμια βοηθεια;

 

Υ.Γ3 μου ειπαν να βαλω τους unofficial drivers αλλα ο ανταπτορας που εχω ειναι ουτως συ αλλως μη αυθεντικος :/ αρα και οι drivers λογικα..αλλα οποιος βρει ττπτ ας ποσταρει

 

 

Update : πηρα στο καταστημα και μου ειπαν δεν συγχρωνιζεται επειδη εχω 64bit windows ενω ο ανταπτορας λειτουργει σε 32bit..αλλα εγω θα το δοκιμασε τωρα σε λαπτοπ που ειναι 32-bit

Update 2 : το εβαλα σε 32bit και τπτ

Επεξ/σία από euxoulhs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους drivers τους εβαλες χειροκινητα απο το device manager?

 

 

Install Guide: The setup in CD just basically install a simple GUI, you have to install the drivers manually. Assume you've already installed the programe from CD or Microsoft website and pluged the receiver into your PC, then:

 

Right click on Computer Go to Properties Click on Device Manager Right click on the Unidentified Device

Go to Properties Go to the Drive tab Click on Update Drive.

Browse my computer for driver software Let me pick from a list of device drivers on my computer Microsoft Common Controller for Window Class Xbox 360 Wireless Receiver for Windows Version: 2.1.0.1349 [8/13/2009] Update Driver Warning Click Yes

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oxi εβαλα το cd που ειχε μεσα,μπηκα στον φακελο software και εκτελεσα το setup που ειχε..

update

ακολουθησα τις οδηγιες σου jonny!

κομπλε δουλεψε!

σε ευχαριστω πολυ!
 

(μα γαμω το κερατο τους δεν γραφανε πουθενα τπτ τετοιο..)

και παλι ευχαριστω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αν κάποιος έχει τους οδηγούς του κινέζικου receiver αν μπορεί να τους ανεβάσει κάπου να τους δοκιμάσω;

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...