Προς το περιεχόμενο

Προσφορές Τηλεοράσεις Electroworld


circadian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει στο Electroworld προσφορά

 

Panasonic TXL42E6 στα €109 - Σκρουτζ €484

 

LG 42LA640S στα €123 - Σκρουτζ €640

 

LG 42LA620S στα €190 - Σκρούτζ €538

 

Δεν ξέρω αν αξίζουν ή αν ακυρώσουν ή αν είναι λάθος (πιο πιθανό) αλλά 100 ευρώ για 42αρα είναι αστείο ποσό!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 332
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Έκανα παραγγελία μία panasonic και μία lg στα 123. Η lg 42LA640S είναι κατόπιν παραγγελίας ενώ η άλλη ανεμένεται σύντομα. Σε αντίθεση η panasonic είναι άμεσα διαθέσιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στανταράκι... αν και στο θέμα του 3ds κάποιος έλεγε ότι σε προηγούμενο "λάθος" από 1000 -> 500 τα στείλανε!. ίσως αν δε το ξεφτυλίσουν μερικοί να πάρουν καμιά δεκαριά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικά μιλώντας (δηλαδή αν δεν πρόκειται για λάθος), αυτές οι "προσφορές" ισχύουν μόνο για online αγορές; Δηλαδή αν πάει κάποιος από το κατάστημα αύριο το πρωί δεν θα μπορεί να πάρει την Panasonic που την αναφέρει και ως άμεσα διαθέσιμη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα θέλει ο κώλος μας!!

 

ΥΓ Πήρα και εγώ Panasonic TXL42E6 και LG 42LA640S. Αν έρθουν θα πάει η μία δώρο στα πεθερικά! 1000χρόνια θα ζήσω! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα θέλει ο κώλος μας!!

 

ΥΓ Πήρα και εγώ Panasonic TXL42E6 και LG 42LA640S. Αν έρθουν θα πάει η μία δώρο στα πεθερικά! 1000χρόνια θα ζήσω! :-D

Μία απ'τα ίδια κι εδώ. Έστω και τη μία από τις δύο να παραλάβουμε μια χαρά θα είναι  :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα θέλει ο κώλος μας!!

 

ΥΓ Πήρα και εγώ Panasonic TXL42E6 και LG 42LA640S. Αν έρθουν θα πάει η μία δώρο στα πεθερικά! 1000χρόνια θα ζήσω! :-D

Και εγώ τα ίδια παράγγειλα , σιγά μην τις στείλουν ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε παραγγελίες για 2 να φάτε άκυρο ώστε να παραλάβουμε εμείς που πήραμε μονο μια.

 

Εκανα ξεχωριστες παραγγελιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...