Προς το περιεχόμενο

Κινητό με budget εως 200-220Ε


Althael

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας θα ήθελα να ρωτήσω αν εχετε να μου προτείνετε καποια/ες συσκευες μεχρι τα 200Ε.
Σαν μια πρωτη ιδεα εχω δει τα 

http://www.skroutz.gr/s/1686307/Samsung-i9070-Galaxy-S-Advance.html?keyphrase=samsung+galaxy+advance

 

http://www.skroutz.gr/s/1799095/Sony-Xperia-P.html

 

Ποια ειναι η γνωμη σας και αν εχετε κατι ενναλακτικο να μου προτείνετε. 

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@Σαινομπι κυριως για android ναι αλλα γενικα μπορω να κοιταξω και κατι αλλο αν αξιζει!
@Bilisios ευχαριστω αν και για το P εχω ακουσει οτι η μπαταρια δεν ειναι και πολυ δυνατη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Ρ κι από μένα σε αυτά τα λεφτά είναι ότι καλύτερο ! Βέβαια αν δεις στο minideal (κινέζικο) θα σου βγουν τα μάτια όταν δεις κινητά με άπιαστα specs σε αυτά τα λεφτά !! Επίσης σ' αυτά τα λεφτά υπάρχουν και αξιόλογα windows phone...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Bilisios ευχαριστω αν και για το P εχω ακουσει οτι η μπαταρια δεν ειναι και πολυ δυνατη!

το ότι έχει ένα πρόβλημα στο θέμα της μπαταρίας είναι γεγονός αλλά όλα αυτά που τα έχει το κάνουν ένα κινητό το όποιο αξίζει τα λεφτά του και αυτό δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανείς!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην ξεχνάμε ότι η μπαταρία ενός smartphone εξαρτάται και από τη χρήση π.χ το smartphone μου κράτησε μια βδομάδα χωρίς να το αγγίξω, ενώ αν απ' το πρωί έως το βράδυ έχω ανοιχτό 3G, Wifi, Bluetooth, Pvstar+ στο και παίζω angry birds rio τότε θα τελειώσει μέχρι που αν πεις κύμινο. :P       

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες και αυτο! ειναι το samsung ativ s με windows 8. το πηρα χτες δεν το εχω πολυ ψαξει αλλα φαινεται δυνατο! 210ε απο το birdphone

 

http://www.phonearena.com/phones/Samsung-ATIV-S_id7463

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες και αυτο! ειναι το samsung ativ s με windows 8. το πηρα χτες δεν το εχω πολυ ψαξει αλλα φαινεται δυνατο! 210ε απο το birdphone

 

http://www.phonearena.com/phones/Samsung-ATIV-S_id7463

Τέλειο για 210€. Πολύ καλή πρόταση αν δεν τον ενδιαφέρει να μην ναι android...   

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Xperia L

LG Optimus L9

Samsung Galaxy Core

Nokia Lumia 800

 

Mαζι με αυτα τα 2 που προτεινες εσυ ειμαστε στα 7 κινητα.Διαλεγεις!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην ξεχνάμε ότι η μπαταρία ενός smartphone εξαρτάται και από τη χρήση π.χ το smartphone μου κράτησε μια βδομάδα χωρίς να το αγγίξω, ενώ αν απ' το πρωί έως το βράδυ έχω ανοιχτό 3G, Wifi, Bluetooth, Pvstar+ στο και παίζω angry birds rio τότε θα τελειώσει μέχρι που αν πεις κύμινο. :P       

E αφου θα το παρω δεν εχω σκοπο να το αφησω να καθεται!! μιλαμε παντα για μια λογικη χρηση ισως λιγο παραπανω απο το κανονικο! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E αφου θα το παρω δεν εχω σκοπο να το αφησω να καθεται!! μιλαμε παντα για μια λογικη χρηση ισως λιγο παραπανω απο το κανονικο! :P

Ναι καλέ, δεν είπα να το αφήσεις να κάθεται αλλά ούτε και να το λιώσεις όπως κάνω κι εγώ πολλές φορές :P  Αν κάνεις μια μέση χρήση και το τσούζεις λιγάκι μια στο τόσο δε θα έχεις πρόβλημα με τα περισσότερα κινητά... Γιατί εάν κάποιος έχει ως κριτήριο την αυτονομία και τίποτα άλλο δεν θα πρέπε να πάρει smartphone... Η "εξυπνάδα" των smartphone έχει και το τίμημα της :-D         

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...