Προς το περιεχόμενο

[Laptop] DELL 15R Inspiron 5521 (i7-3517U/4GB/750GB) με HD 8730M 2GB - 699€ και 30 άτοκες @mediamarkt


Chris93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρώτη φορά ποστάρω στην ενότητα αυτή συμφορουμίτες !
Μου ήρθε σε newsletter αυτή η προσφορά απο Media Markt,τσέκαρα και στο Skroutz και πιστεύω οτι το έχουν σε καλή τιμή + oτι δίνουν και 30 άτοκες δόσεις...

Μιλάμε για το DELL 15R Inspiron 5521 με (i7-3517U/4GB/750GB) και αυτόνομη κάρτα γραφικών HD 8730M 2GB + Windows 8 στα 699€ και με 30 άτοκες...δείτε περισσότερα στο λινκ...

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/DELL-15R-Inspiron-5521-%28i7-3517U-4GB-750GB%29,99452,480508,901123.html?et_cid=101&et_lid=533

 

και το newsletter:

http://utf.rdir.medsat.agnitas.de/form.do?agnCI=587&agnFN=fullview&agnUID=A.H.izn.0YU.BDF2v.6an0jHa6VkU4xAfUyon2gw

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η κάρτα σχετικά αδύναμη είναι αντίστοιχη gt635m gt640m le, ο επεξεργαστής διπήρυνος αν και i7, καλή τιμούλα για FHD laptop με το όνομα της dell.

oλα τα λεφτα η full hd οθονη. 

αλλα γραφει στις προδιαγραφες στο site τους:

Ανάλυση: 1366 x768 pixels
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

oλα τα λεφτα η full hd οθονη. 

αλλα γραφει στις προδιαγραφες στο site τους:

Ανάλυση:
1366 x768 pixels

 

Όντως μόλις το παρατήρησα και γω...οπότε θα αρκεστούμε στο σκέτο HD μου φαίνεται !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως μόλις το παρατήρησα και γω...οπότε θα αρκεστούμε στο σκέτο HD μου φαίνεται !

παντως η τιμη ειναι ΟΚ και για να'ναι just HD. 

αν ειναι με full hd η φθηνοτερη τιμη στο σκρουτζ ειναι κοντα στα ~870€ 

οποτε θα μιλουσαμε για ΠΑΡΑ πολυ καλη προσφορα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο φυλλάδιο του MM έχει το σηματάκι FullHD, αλλά στο σκρουτζ το μοντέλο είναι 1366x768, το άλλο μοντέλο με ίδιο επεξεργαστή αλλά 6gb ram έχει σιγουρα FHD, οπότε δεν είναι και καμια τρελή προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο φυλλάδιο του MM έχει το σηματάκι FullHD, αλλά στο σκρουτζ το μοντέλο είναι 1366x768, το άλλο μοντέλο με ίδιο επεξεργαστή αλλά 6gb ram έχει σιγουρα FHD, οπότε δεν είναι και καμια τρελή προσφορα.

οντως το configuration με την FullHD εχει ειτε 6 ειτε 8 GB μνημη.. αλλα μ'αυτη την λογικη δεν υπαρχει και configuration με i7 και 4gb μνημης..! το πρωι θα χουμε καθαρότερη εικονα... παντως οταν googlαρω το configuration του mmarkt μονο σε μοντελα με just HD με βγαζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι - δεν - είναι fhd έπρεπε να έχει -100 ευρώ με βάση αντίστοιχες προσφορές για να σταθεί αξιοπρεπώς ως "προσφορά".

 

Sent from my XT890 using Insomnia

δεν αντιλεγει κανεις οτι αξιζει να ειναι εδω που ειναι τωρα, αλλα φαντασου.. για να αξιζει να 'ναι ακομα και με απλο HD.... με FHD θα 'ταν πολυ πολυ καλυτερα..!

 

edit I: Μόλις έκλεισα το τηλέφωνο με MMarkt Λάρισας, το ψαξε εκεί ένας υπεύθυνος στα λαπτοπ και μου είπε μετα απο τουλαχιστον 4λεπτη αναμονη "Επειδη και εγω δεν μπορω να καταλαβω και να ξερω σιγουρα, δωστε μου ενα τηλ, να μιλησω πρωτα με τα κεντρικα, και επειτα να σας παρω να σας ενημερωσω."

 

edit II: Στα MMarkt της Συγγρου, ακριβως τα ιδια. Περιεργα πραγματα!

 

edit III: ΜΜarkt Αργυρουπολης! ΕΙΝΑΙ FULL HD, μιλησε με τα κεντρικα της DELL και το επιβεβαιωσε!

 

edit IV: Με πηραν και απο Λαρισα πισω, ειναι FULL HD, double-checked!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...