Προς το περιεχόμενο

Πρόταση για οθόνη


maou28

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους, θα ήθελα να μου προτείνεται κάποια οθόνη για υπολογιστή, σε λογική τιμή ποιας εταιρίας γιατί μου προτείνεται την συγκεκριμένη εταιρία 22-23 ιντσες και πως καταλαβαίνουμε αν μία οθόνη είναι καλή τι πρέπει να κοιτάμε; Σας κούρασα λίγο το ξέρω. Να κάνω και μία αστεία ερώτηση μπορεί να είναι και γελοία που μάλλον είναι αλλά δεν πειράζει, γιατί όλες οι οθόνες είναι μαύρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η οθονη εξαρταται απο την καρτα γραφικων σου,σε οθονες θα κοιτας τις συνδεσεις πχ hdmi κλπ,και επισης σημαντικο ρολο παιζει ο χρονςο αποκρισης,οσο λιγοτερος τοσο το καλυτερο..πες μια ποια καρτα γραφiκων εχεις για να σου βρουμε αναλογη οθονη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NVIDIA GeForce9500 GT 1gb η οθόνη να είναι και για μελλοντικές αναλύσεις να μην βάλουν υπ'οψην μόνο με τα σημερινά δεδομένα. Τι είναι αυτός ο χρόνος απόκρισης; Θα μου πείτε γιατί δεν ψάχνω στο google να μάθω, θα έχετε δίκιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω ακριβως τι ειναι αλλα βοηθαει για να συγκρινουμε οθονες,οπως και η αντιθεση μιας οθονης βοηθαεθ φυσικα..ποσα λεφτα διαθετεις για την οθονη αυτη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η οθονη εξαρταται απο την καρτα γραφικων σου,σε οθονες θα κοιτας τις συνδεσεις πχ hdmi κλπ,και επισης σημαντικο ρολο παιζει ο χρονςο αποκρισης,οσο λιγοτερος τοσο το καλυτερο..πες μια ποια καρτα γραφiκων εχεις για να σου βρουμε αναλογη οθονη :)

Αν δεν γνωρίζουμε.πολλά καλό είναι να μην λέμε διάφορα γιατί μπερδεύουμε τον κόσμο.

Δεν έχει καμία σχέση το ποια κάρτα γραφικών έχει με το ποια οθονη θα πάρει.

 

Ως τα 150 € θα σου προτεινα την LG 23EA63V

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.skroutz.gr/s/3523250/LG-23EA53V.html

 

Εδώ είσαι και βάσει budget.

 

Οι Samsung δεν είναι με IPS. Στην ίδια λοιπόν τιμή και σε αυτή τη κατηγορία υπερισχύουν πάντα οι LG.

 

 

 

 

* MaxPayne όταν δε ξέρουμε, δε γράφουμε.

 

Ούτε καν ότι δε ξέρουμε, δε γράφουμε! Δεν έχει κανένα νόημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...