Προς το περιεχόμενο

Tv 3d LED Philips 46PFL4508M 679 Euro @ Κωτσόβολος +electroworld


lm555

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραιες αποψεις... να πω κι εγω τωρα ποσο τρισΑΘΛΙΟ μου φαινεται το παθητικο 3D? Σε όποια τηλεοραση κι αν το εχω δει (μονο σε panasonic δεν το εχω τσεκαρει αλλα αν δεν αλλαζουν τα 540i και οι υπολοιποι περιορισμοι αποκλειεται να αλλαζει και η γνωμη μου).

Μαλιστα αρχικα νομιζα οτι και η philips του θεματος τετοιο θα ειχε, μου κανει εντυπωση που εβαλαν Active (max) που τα τελευταια χρονια ειχαν μονο τα τοπ μοντελα.

Αυτο βεβαια δε σημαινει απαραιτητα οτι θα ειναι και ωραιο (εχω δει και active 3D αθλιο, ειδικα απο την philips παλιοτερα), η ορθη 'παραφραση' του σχολιου σου ειναι "Τηλεοραση χωρις να την εχετε δει να παιζει... μην ακουμπατε".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιες αποψεις... να πω κι εγω τωρα ποσο τρισΑΘΛΙΟ μου φαινεται το παθητικο 3D?

 

Το active για κάποιους είναι τόσο κουραστικό που καταντά άχρηστο.Οπότε το passive γίνεται μονόδρομος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα φυσικα το κατανοω αυτο! Αλλα επειδη καποιου τα ματια ή το κεφαλι του δεν το αντεχουν (απο οσο γνωριζω αυτο το γκρουπ ειναι μικρο, εκτος αν δοκιμαζουν να δουν 10 ωρες σερι ξερω γω και μετα παραπονιουνται) δεν του δινει το δικαιωμα να αποτρεπει ολο τον κοσμο απο το να το επιλεξει. μπαι δε γουει, εγω προσωπικα εχω δει και passive 3d το οποιο με εχει ζαλισει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πιο πολλοί για να μην πω όλοι μετά από μισή ώρα ενεργού 3d νιώθουν άβολα.

Είμαι κάτοχος 3d tv με ενεργό 3d και εδώ και ένα χρόνο έδωσα τα γυαλιά και δεν ασχολούμαι καθόλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...