Προς το περιεχόμενο

LG Optimus G τιμη 213 ευρω


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλη φαση αλλα ειναι το κορεατικο. κοινως δεν εχεις εγγυηση. εκτος αυτου δεν εψαξα αν μπορεις να φλασαρεις ευρωπαικο firmware. λογικα το συγκεκριμένο δε θα χει και Playstore. οι μπαντες ταιριαζουν παντως

http://www.cellrabta.pk/2013/10/how-to-convert-f180-skl-to-e975-lg-optimus-g/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προτεινα (αν δεν εχει διευκρινιστει) το τοπικ των προσφορων να αναφερεται σε ευρωπαϊκές και ελληνικες προσφορές, προσφορες δλδ που μπορουμε να βρουμε εντος Ε.Ε και εντος Ελλαδας.

 

Το οτι η κινα εχει τα παντα σε τιμες σκονη δε σημαινει οτι ειναι και καλυτερα.

Εχει πααααααρα πολλά μειον τα οποια δεν υπολογιζουνε μερικοι. Πχ ουτε καν εγγυηση, ουτε καν doa δεν αναγνωριζουν οι βρωμοκινεζοι...

 

Ας επιληφθει ο matrixxx επι του θεματος και ας το κλειδωσει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ελληνική αντιπροσωπεία μου είπε ότι δεν παρέχει εγγύηση στις παραεισαγωγές κι ας είναι κι από Ευρώπη, το Κορεάτικο θα καλύψει ?!

Η ελληνική αντιπροσωπεία λέει μαλακίες σε περίπτωση που η παραεισαγωγή είναι από Ευρώπη και εισάγεται και επίσημα στη χώρα μας.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ελληνική αντιπροσωπεία λέει μαλακίες σε περίπτωση που η παραεισαγωγή είναι κινητά που προορίζονται για την Ευρώπη και εισάγεται και επίσημα στη χώρα μας.

 

Fixed.

 

Και λογικα θα πρεπει η εγγυηση να ειναι πανευρωπαικη, κατι που νομιζω οτι δινουν ολοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

απο μερι παιρνω τα htc μου τελευταια..

doa δεν αναγνωριζει?

λαθος τα λετε, αγοραζουμε με paypal κ για 45 μερες μπορουμε να παρουμε τα λεφτα μας.

 

σε 15 εχει ερθει η παραγγελια μας κ για 30 οποτε εχουμε ολη την δυναμη στα χερια μας..χε..

 

τωρα δε μου χει χαλασει τπτ.

λενε κανουνε καλη δοκιμη συσκευης πριν στειλουν για να μην εχουνε μπλεξιματα

με αποστολες πισω..

 

εγω αγοραζω συχνα παντως απο κει.κ αλλα κινητα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fixed.

 

Και λογικα θα πρεπει η εγγυηση να ειναι πανευρωπαικη, κατι που νομιζω οτι δινουν ολοι.

 

 

Η ελληνική αντιπροσωπεία λέει μαλακίες σε περίπτωση που η παραεισαγωγή είναι από Ευρώπη και εισάγεται και επίσημα στη χώρα μας.

 

Είχα πιστωτικό πριν κανένα μήνα και το μαγαζί φέρνει παραεισαγωγές. Όταν πήρα στην LG του λέω του λεβέντη,

- Πρόκειται να πάρω το 4X από κατάστημα ημεδαπής αλλά το κουνητό είναι από όξω. Έχει εγγύηση ?

- ΟΧΙ

- Καλύπτομαι εν μέρει σε κάτι ?

- Οχι κύριε, ούτε εργασία, ούτε ανταλλακτικά, τίποτα.

- Γιατί όχι ρε παιδιά, κι ας είναι ευρωπαικής καταγωγής ?

- Γιατί κύριε, ό,τι δεν είναι εισαγωγή από την LG HELLΑΣ δεν το καλύπτουμε.

- Μα θα είναι από ΕΥΡΩΠΗ (αγαναχτισμένα).

- Ναι αλλά κύριε υπάρχουν διαφορές στις παρτίδες και δεν είναι σίγουρο ότι θα ταιριάζουν τα ανταλλακτικά πχ οπότε, ΟΧΙ.

- 'Στω. (Αΐ σιχτίρ)

 

Μπορεί να με δούλευε, μπορεί να είναι πολιτική της εταιρίας, δεν γνωρίζω.

Για αυτό το λόγο πήρα εν τέλει samsung που μου είπαν ότι το μόνο που δεν δικαιούμαι σε περίπτωση βλάβης είναι αντικατάσταση συσκευής, που είναι απόλυτα λογικό. Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελωνίο όμως θα σε σκήσει !!! 20% νομίζω είναι και χώρια τα μεταφορικά. ακόμα σου δήνει tracking number ή θα είσαι ξεκρέμαστος ? Κανένας έμπειρως ηπάρχει να ενημερώσει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο μερι παιρνω τα htc μου τελευταια..

doa δεν αναγνωριζει?

λαθος τα λετε, αγοραζουμε με paypal κ για 45 μερες μπορουμε να παρουμε τα λεφτα μας.

 

σε 15 εχει ερθει η παραγγελια μας κ για 30 οποτε εχουμε ολη την δυναμη στα χερια μας..χε..

 

τωρα δε μου χει χαλασει τπτ.

λενε κανουνε καλη δοκιμη συσκευης πριν στειλουν για να μην εχουνε μπλεξιματα

με αποστολες πισω..

 

εγω αγοραζω συχνα παντως απο κει.κ αλλα κινητα

Ρε συ οι τυποι εχουν το One X σε απιστευτη τιμη http://www.merimobiles.com/HTC_G23_One_X_S720e_3G_4G_Smartphone_4_7_1280_72_p/meri5637.htm

 

Γενικα ειναι οκ με τα ελληνικα δικτυα???Το μαγαζι ειναι αξιοπιστο,σωστα??/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που αναφερθηκε το ΟΝΕ Χ, φιλος το πηρε πριν 2 μηνες απο κινεζικο μαγαζι γυρω στα 250-260 ευρω καινουργιο, ηρθε ολα καλα χωρις προβληματα/δασμους κλπ... (παντως οι δασμοι ειναι 'λεπτο' θεμα και εχει πολλους παραγοντας --κυριοτερος πιστευω με τι υπηρεσια ακριβως το στελνουν, το απλο ταχυδρομειο συνηθως την 'γλιτωνει'--)

Εγω προσωπικα παντως δεν ψωνιζω μεγαλης αξιας αντικειμενα εκτος ΕΕ.

 

ΥΓ. Ξεκολλατε ρε με το G, εχετε γινει οι αγαπημενοι της LG (τουλαχιστον)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...