Προς το περιεχόμενο

Συνδρομές filehosting - Black Friday Deals


and1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ καλές τιμές για όποιον ενδιαφέρεται να αγοράσει συνδρομή uploaded,easybytez, debrid κ.τ.λ

 

Link.png Site: http://digitadiko.com/modules/prestapress/content.php?id=7

 

 

edit

σήμερα το site εχει πάλι πολύ καλές προσφορές filehosting λόγω του cyber monday

Link.png Site: http://digitadiko.com/modules/prestapress/content.php?id=8

Επεξ/σία από and1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το amazon που κολάει?

 

τα Black Friday Deals δεν ειναι του Αμαζον?

 

 

υπαρχει καποια παγιδα εδω;

αυτοι πως δινουν εκπτωση 50%; και τι κερδιζουν;

αγοραζω εξαμηνες συνδρομες uploaded με ενα φιλο..η τρεχουσα ληγει σε κανα τριμηνο.. συμφερει να ανανεωσω με αυτη τη προσφορα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγοραζω εξαμηνες συνδρομες uploaded με ενα φιλο..η τρεχουσα ληγει σε κανα τριμηνο.. συμφερει να ανανεωσω με αυτη τη προσφορα;

Επειδη κι εγω εχω κολλητο που κανει uploaded συνδρομες, ρωτησα στο chat τους και μου απαντησαν

"το uploaded ενεργοποιείται αυτόματα καθώς εκδίδεται λογαριασμός στο email σας, το zevera μπορεί να ενεργοποιηθεί αργότερα αν μας το ζητήσετε"

οποτε μαλλον δε σε συμφερει εφοσον εχεις 3 μηνες ακομα (εκτος αν θες με αυτον τον τροπο για το τριμηνο που σου απομενει να μπορειτε να μπαινετε και οι δυο ταυτοχρονα --προφανως με τα διαφορετικα accounts που πλεον θα εχετε--).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανανέωση συνδρομής γίνεται για ολα τα filehosting, σου στέλνουν κωδικό και το ανανεώνεις μόνος σου πλην του uploaded που σου στέλνουν λογαριασμό

zevera δεν έχω χρησιμοποιήσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλευουν καλα αυτα που ειναι για multiple hosters?

Μπορουν και αυτα ή καποιο απο αυτα, να χρησιμοποιουνται απο πχ 2 ατομα?

(Σε διαφορετικο χρονο εννοειται. Αν και βλεπω το zevera εχει και πακετα με ογκο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλευουν καλα αυτα που ειναι για multiple hosters?

Μπορουν και αυτα ή καποιο απο αυτα, να χρησιμοποιουνται απο πχ 2 ατομα?

(Σε διαφορετικο χρονο εννοειται. Αν και βλεπω το zevera εχει και πακετα με ογκο).

 

το alldebrid που έχω χρησιμοποιήσει δουλεύει μια χαρά αλλά πρέπει να δεις αν υποστηρίζει τους hosters που σε ενδιαφέρουν. δεν θα έχεις πρόβλημα αν το χρησιμοποιείτε σε διαφορετικούς χρόνους.

 

σήμερα το site εχει πάλι πολύ καλές προσφορές filehosting λόγω του cyber monday

Link.png Site: http://digitadiko.com/modules/prestapress/content.php?id=8

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιμπησα 2 για multi hosters προς δοκιμη, ενα για 30 μερες για τωρα και ενα για 90 μερες για αργοτερα.

Επειδη δεν ειναι σιγουρο οτι θα τα χρησιμοποιω συχνα, οποιος απο τους φιλους μου εδω θελει να μοιραστει, μπορουμε να δοκιμασουμε "ταυτοχρονη χρηση" δηλ. με συννενοηση για να μην συμπιπτουν οι ωρες χρησης.

 

Παρακαλω μην μου στειλετε pm ανθρωποι που δεν εχουμε ανταλλαξει κουβεντα ποτε, ασφαλως θα εχει προτεραιοτητα οποιος φιλος εχουμε ανταλλαξει διαφορα pm (ξερουν αυτοι) ή οποιος με εχει εξυπηρετησει στο παρελθον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...