Προς το περιεχόμενο

Alienware Ή Custom PC


megaklhs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας θα ήθελα να σας ρωτήσω επειδή θέλει ένας φίλος μου να αγοράσει νέο υπολογιστή με ρώτησε εάν είναι καλύτερο να πάρει έναν alienware που κοστίζει 1400 Ευρώ (Είναι αυτός με τα 1924 Δολλάρια) ή να φτιάξει αυτός με τα ίδια λεφτά υπολογιστή?Πέζει πιο πολύ games τύπου batfiled,call of duty pro fifa κτλ.

Πάντως που τον ρώτησα δίνει μέχρι 1500 ευρώ.Εγώ δεν ξέρω πάντως τι να του προτίνω γιατί δεν ασχολήθηκα ποτέ μου με alienware οπότε περιμένω να μου πείτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ενοείς φίλε?Κοίτα εάν ενοείς εάν το παραγγήλει απο εξωτερικό και γλιτώσει τίποτα εντάξει αλλά εάν είναι να τα πληρώσει σε μεταφορικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Custom και πάλι custom. Τα αγαπάω τα Alienware, αλλά παραμένουν ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ λαπτοπ, έχουν πολλά εφέ και έχουν πολλές δυνατότητες, αλλά δεν συγκρίνονται με ένα τούμπανο desktop.


Ο φίλος σου μπορεί με 1500 να φτιάξει το δικό του pc με όλα τα εξαρτήματα και να του περισσέψουν κιόλας.

Άσε που ότι χαλάει θα μπορεί να το αντικαθιστά πολύ πιο εύκολα απ οτι σε ένα laptop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο εξωγήινο θα πληρώσει και το όνομα επιπλέον οπότε καλύτερα να ανοίξει ένα νέο θέμα στις συνθέσεις αναβαθμίσεις και να του προτείνουν τα παιδιά ένα κομμένο και ραμμένο στα μέτρα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο εξωγήινο θα πληρώσει και το όνομα επιπλέον οπότε καλύτερα να ανοίξει ένα νέο θέμα στις συνθέσεις αναβαθμίσεις και να του προτείνουν τα παιδιά ένα κομμένο και ραμμένο στα μέτρα του.

Στον εξωγήινο πληρώνεις ΚΥΡΙΩΣ το όνομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείτε να μου πείτε κάποια καλά υλικά?Έφτιαξα topic και μου το κλείδωσαν.

 

Γιατί το έκαναν αυτό δεν στο δικαιολόγησαν ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...