Προς το περιεχόμενο

Tablet ASUS Transformer Book T100TA-DK002H (με επεξεργαστή Intel Atom Z3740 Quad Core & λειτουργικό Windows 8.1) 369 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ASUS Transformer Book T100TA-DK002H (με επεξεργαστή Intel Atom Z3740 Quad Core  & λειτουργικό Windows 8.1) 369 €

 

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/ASUS-Transformer-Book-T100TA-DK002H-10%E2%80%99,99452,480513,1041975.html?langId=-18

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έχω βάλει προσωπικά ο ίδιος πριν από μέρες. Από mediamarkt έχει ελληνικό πληκτρολόγιο στο dock. Επίσης από Γερμανία το πληκτρολόγιο δεν είναι qwerty.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά παγίδα. Ίσως μερικές εκπτώσεις ως προς την ποιότητα τις συσκευής. Το πλαστικό που έχει για πλάτη το κάνει να γλιστράει από το χέρι. Το μηχανηματάκι είναι πραγματικά γρήγορο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 20 ευρώ προτίμησα το mediamarkt γιατί έχει και τους ελληνικούς χαρακτήρες στο πληκτρολόγιο και κάνει και δόσεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 20 ευρώ προτίμησα το mediamarkt γιατί έχει και τους ελληνικούς χαρακτήρες στο πληκτρολόγιο και κάνει και δόσεις :)

 

οι δοσεις εντοκες δεν ειναι?!εχει και ατοκες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πανευτυχης νεος κατοχος της συσκευης!παιδια ειναι ΑΝΕΤΑ laptop replacement!εχω δουλεψει με πολλα android tablet ενω εχω και ipad!ο λογος της ενασχολησης μου με τα ταμπλετ  ηταν οτι ηθελα να ξαπλαρω και να σερφαρω χαλαρα στο ιντερνετ,ν ακουω μουσικουλα,να βλεπω κανα pdf για την δουλεια.αδυναμα στην αρχη,βελτιωμενα αργοτερα,εργαλεια εν τελει(nexus 7 και ipad μονο,τ αλλα ηταν για πεταμα).ΟΛΑ ομως τα ταμπλετ εχουν ενα βασικο μειονεκτημα:ΔΕΝ ειναι το λαπτοπ σου που παιζει τα πσντα απο τους παντες.ε,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ!Δεν ειμαι εργαζομενος της Αsus ουτε fanboy.Τελεια οθονη,λειτουργει σ φ α ι ρ α,ικανοποιητικη κατασκευη,τιμη ευκαιρια.θελει κανεις κατι αλλο;οποιος εχει αποριες για το μηχανημα,ας μου στειλει.

ΥΓ.Πωλειται  iPad...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...