Προς το περιεχόμενο

[Laptop] NOTEBOOK FUJITSU TOUCH AH562GL,i3,White @ COSMODATA 399euro


defragen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήθελα πολύ καιρό να αγοράσω laptop με touch οθόνη και είδα σε προσφορά το παρακάτω:

 

http://www.cosmodata.gr/product/178479/notebook-fujitsu-touch-ah562gl-me-epexergasti-core-i3-ke-othoni-afis-15-6-se-apistefto-lefko-chroma-esoterika-ke-exoterika

 

Καμία Γνώμη;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άλλα δείχνει το λινκ που εχεις βάλει !

 

http://www.cosmodata.gr/product/178478/notebook-fujitsu-lifebook-ah512-gl-me-mnimi-4-gb-epexergasti-intel-core-i5-2450m-ke-skliro-500gb

 

Εντάξει το είδα.

 

Δεν ξέρω αν ισχυει στα λαπτοπ οτι και στα κινητά οσο αφορά την αίσθηση και την απόκριση του touch.

Υποθέτω οτι υπάχουν καλές και κακές οθόνες touch οπότε καλό θα ήταν να γινει πρώτα μια δοκιμή.

 

Επίσης μάλλον εχει γίνει ορθογραφικό λάθος η παράλειψη στις usb θύρες, δεν μπορώ να διανοηθώ λαπτοπ 15,6' με μια θύρα USB !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο φαινεται για τα λεφτα, στα + το οτι δεν εχει "U" επεξεργαστη = αρκετα περισσοτερη δυναμη.

Για multimedia pc μου φαινεται αρκετα καλη επιλογη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

P.S : Το βλέπεις ΜΟΝΟ αν έχεις τις γνώσεις να βάλεις τα Windows Μονος σου γιατί αν δεν τις έχεις θα το φας το Πενηντάευρω ή το Τριαντάευρω για εγκατάσταση Windows απο Τεχνικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εννοείτε για την εγκατάσταση των Windows, δεν υπάρχει πρόβλημα με αυτό.

 

Το θέμα είναι να το πάρω;

 

Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τα Fujitsu αλλά δεν έχω αγοράσει προσωπικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To οτι εχει οθονη αφης παυουμε να το συγκρινουμε με τα αλλα, ΟΜΩΣ για καποιον που θελει απλα λαπτοπ πιστευω υπαρχουν και καλυτερες λυσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα υπόλοιπα τα έχεις λυμένα μην έχεις προβληματισμό με την Fujitsu. Κάνουν καλή δουλειά ( πρώτα από όλα δεν κατασκευάζονται στην Κίνα )

 

Από το λίγο που το είδα στο skroutz είναι καλή περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μάρκα μην σε προβληματίζει...εχω ένα λαπτοπ και δεν έχω κανένα πρόβλημα,σχετικά με την αφή θα σου πρότεινα να πας σένα κατάστημα και να δεις αν σε βολεύει,πάντως και μένα το επόμενο λαπτοπ θα είναι με αφής..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Windows 8 είτε σε σταθερό είτε σε laptop σου δημιουργούν πραγματικά την αίσθηση ότι πρέπει να απλώσεις το χέρι και να ακουμπήσεις την οθόνη. Φτιάχτηκαν για Touch είναι για touch. Για τα υπόλοιπα δεν θα το έλεγα ότι είναι ανάγκη. Οπότε είναι και θέμα τι θέλεις να δουλέψεις


Οσο το κοιτάω να σου πω ψήνομαι. Η τιμή είναι τούμπανη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To οτι εχει οθονη αφης παυουμε να το συγκρινουμε με τα αλλα, ΟΜΩΣ για καποιον που θελει απλα λαπτοπ πιστευω υπαρχουν και καλυτερες λυσεις...

 

Δηλαδή (μέχρι την τιμή αυτή) ?

Πρέπει όντως να έχει μια USB θύρα και αυτή είναι Link.png Site: USB 2.0 ...

Οπότε εαν είναι έτσι, κοιτάζω αλλού.

 

Λάθος ! Αναφέρει στο link παραπάνω 3 ! Τι να ισχύει  ? :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λαπτοπ φαίνεται αρκετά καλή περίπτωση για απλή χρήση και για κάποιον που θέλει touch οθόνη.

 

Εχει 3 x USB 3.0

        1 x USB 2.0

 

Σε γενικές γραμμές το λαπτοπ είναι υπερπλήρης όσο αφορά εισόδους εξόδους.HDMI,VGA,Ethernet κτλ

 

Είναι και όμορφο :)

Εδώ είναι και το manual :

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...