Προς το περιεχόμενο

Αποσυναρμολόγηση laptop


Sotiriscpu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια επισης ενα μικρο προβλματακι που εχω ειναι οτι κολλαει το λαπτοπ μου στο ακυρο εκει λοιπον που εχω ανοιξη δυο ιστοσελιδες

μετα απο καποια λεπτα παταω να δω π.χ  πληροφοριες ενος κινητου και μου βγαζει (δεν αποκρινεται)  συνεχεια  και παταω ctrl alt delete και βλεπω στις επιδοσεις τον δισκο μου να ειναι 100% και οταν πεφτει απο 100% τοτε φευγει απο το κολλημα που εχει παθει τι μπορει να φταιει εχω κανει θεμα αλλα οι περισσοτεροι δεν με βοηθησαν ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δικο μου ειναι το λαπτοπ και αμα θελω το σπαω αυριο λοιπον αφου θελω να το ανοιξω θα το ανοιξω δεν ειμαι και κανενα μωρο να μην προσεξω απο κει και περα ειναι δικο μου θεμα ξερω τις κυρωσεις που θα υπαρχουν

Tελικα δεν μας γραφεις αν ειναι σε εγγυηση ή οχι.Αν ειναι σε εγγυηση,και επειδη δικο σου ειναι και το σπας,αν τελικα το σπασεις κατα λαθος θα παρεις τα @..... απο την αντιπροσωπεια αν ζητησεις επισκευη.

Ναι μεν ζητατε βοηθεια ,και απο την αλλη αν δεν σας αρεσουν οι απαντησεις τσαμπουκαλευεστε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελικα δεν μας γραφεις αν ειναι σε εγγυηση ή οχι.Αν ειναι σε εγγυηση,και επειδη δικο σου ειναι και το σπας,αν τελικα το σπασεις κατα λαθος θα παρεις τα @..... απο την αντιπροσωπεια αν ζητησεις επισκευη.

Ναι μεν ζητατε βοηθεια ,και απο την αλλη αν δεν σας αρεσουν οι απαντησεις τσαμπουκαλευεστε.

ποιος τσαμπουκαλευετε εσεις τα κανεται τραγικα τα θεματα μην τον ανοιξεις μην τον κανεις και τα μου χαλασει το λαπτοπ εχω ατομα να μου το φτιαξουν εχω φιλο που εχει τελειωσε τεχνικος υπολογιστων και μηχανων γραφειου και δουλευει στα media markt  αλλα δεν θελω θελω να τα μαθω μονος μου λιγη βοηθεια ζηταω και εσεις με αποθαρυνεται μην το ενα μην το αλλο στην εγγυηση ειναι ακομα,,

αστο φιλε θα το ψαξω μονος λαθος μου που ζητησα τις γνωμες σας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλαρακο δεν εχεις καταλαβει ενα πραγμα,αφου ειναι στην εγγυηση,αν κοψεις μια καλωδιοταινια αφου δεν εχεις εμπειρια,ο φιλος σου ο τεχνικος δεν θα μπορει να προσφερει απολυτως τιποτα.Ή θα πρεπει να σταλει στην αντιπροσωπεια να στην αλλαξουν,με χρεωση και μαλιστα και χρεωση εργασιας,ή ο φιλος σου να αγορασει καλωδιοταινια και να την βαλει.Και στις δυο περιπτωσεις θα πρεπει να πληρωσεις.

Αυτο ειναι που προσπαθουν να σε προστατευσουν ολοι,να μην την πατησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν ανοιξω ολο και καθαρησω το ανεμηστηρακι του επεξεργαστη ειναι ευκολο προσβασιμο λενε... καλα ολα αυτα που λες αλλα οταν τελιωσει η εγγυηση τι κανω εγω τοτε θα κοιταω το λαπτοπ μου ? οτι προβλημα και να βγαλει και αφου φυγει το λαπτοπ απο την εγγυηση παλι χρηματα θα δοσω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικοτερα ηρεμες κινησεις μην βιασεσαι.τακτοποιησε τα ολα.δες video η service manual>τιποτα δεν βγαινει με το ζορι.ολα βγαινουν ηρεμα και ωραια εκτος αν κατι δεν εχεις ξεβιδωσει.κατσε καποια στιγμη με την ηρεμια σου.συνηθως ναι τα fans ειναι ευκολα προσβασιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαρηστω.. να σε  ρωτησω κατι εχω ενα προβλημα στο λαπτοπ μου κολλαει οταν εχω ανοικη μια η δυο ιστοσελιδες μετα απο καποια ωρα μου γραφει δεν ανταποκρινεται απο θεμα  αν εχω ιο το εχω ψαξει δεν εχω εχω το avg και κατεβασα το malware δεν βρηκα κατι μετα κατεβασα το avast δεν μου βρικε κατι τι μπορει να ειναι οταν κολλαει παταω ctrl alt delete και παω στις επιδοσεις και βλεπω τον δισκο μου 100% τον παρατηρω και οταν πεφτει η επιδοση του στα κατω απο 100 τοτε ξεκολαει τι μπορει να φταει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαρηστω.. να σε  ρωτησω κατι εχω ενα προβλημα στο λαπτοπ μου κολλαει οταν εχω ανοικη μια η δυο ιστοσελιδες μετα απο καποια ωρα μου γραφει δεν ανταποκρινεται απο θεμα  αν εχω ιο το εχω ψαξει δεν εχω εχω το avg και κατεβασα το malware δεν βρηκα κατι μετα κατεβασα το avast δεν μου βρικε κατι τι μπορει να ειναι οταν κολλαει παταω ctrl alt delete και παω στις επιδοσεις και βλεπω τον δισκο μου 100% τον παρατηρω και οταν πεφτει η επιδοση του στα κατω απο 100 τοτε ξεκολαει τι μπορει να φταει?

μηπως το λαπτοπ εχει λιγο μνημη?τι λειτουργικο φοραει και ποσο μνημη εχει?βλεπεις και τον δισκο να φορτωνει συνεχεια η οχι?δοκιμασες και με αλλο browser και παλι το ιδιο?

αλλιως θα του εκανα καμια εκκαθαριση η κανα formataki.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως το λαπτοπ εχει λιγο μνημη?τι λειτουργικο φοραει και ποσο μνημη εχει?βλεπεις και τον δισκο να φορτωνει συνεχεια η οχι?δοκιμασες και με αλλο browser και παλι το ιδιο?

αλλιως θα του εκανα καμια εκκαθαριση η κανα formataki.

εχω τα windows 8.1 και μνημη 750GB

εχω τα windows 8.1 και μνημη 750GB

ναι με ολους τους browsers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω τα windows 8.1 και μνημη 750GB

750gigabyte ειναι ο δισκος οχι η μνημη.δεξι κλικ My computer και properties και λεει ποση μνημη εχεις η αλλως μεσα στο bios.(η και απο το contol panel και μετα system)με αυτα τα windows ηρθε το λαπτοπ η τα περασες εσυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

750gigabyte ειναι ο δισκος οχι η μνημη.δεξι κλικ My computer και properties και λεει ποση μνημη εχεις η αλλως μεσα στο bios.(η και απο το contol panel και μετα system)με αυτα τα windows ηρθε το λαπτοπ η τα περασες εσυ?

οταν πηρα το λαπτοπ ειχε τα windows 8 και μετα απο λιγο καιρο μου ηρθε η αναβαθμηση σε 8.1 η μνημη μου ειναι 6GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν πηρα το λαπτοπ ειχε τα windows 8 και μετα απο λιγο καιρο μου ηρθε η αναβαθμηση σε 8.1 η μνημη μου ειναι 6GB

δεν δικαιολογει να το κανει.ξεκινα με καμια εκκαθαριση απο τα αχρηστα καμια ανασυγκροτηση κτλ και αμα δεν βγεει φως στο tunnel εγω θα το εκανα μια επαναφορα στα εργοστασιακα με το recovery που εχει μεσα και θα το ξανασεταρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν δικαιολογει να το κανει.ξεκινα με καμια εκκαθαριση απο τα αχρηστα καμια ανασυγκροτηση κτλ και αμα δεν βγεει φως στο tunnel εγω θα το εκανα μια επαναφορα στα εργοστασιακα με το recovery που εχει μεσα και θα το ξανασεταρα.

υπαρχει καποιο λογισμικο που να κανει recovery?....μπορω να αλλαξω σκληρο στο λαπτοπ μου ειναι ευκολο να το κανω μονος μου? και αν ναι που μπορω να βρω σκληρο για το λαποτοπ μου υπαρχει καποιο site?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...