Προς το περιεχόμενο

Τουρισμος προγραμμα ανεργων μεχρι 18 εως 29 ετων. Μονο τουρισμου εδω


JohnConstantine

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας σε ολους.

 

Επειδη απο οτι βλεπω εχει γινει μια μικρο παρεξηγηση με τα προγραμματα του Οαεδ ειπα να φτιαξω ενα Θεμα με το προγραμμα ανεργων για το τουρισμο οπως αντιστοιχο ειναι και το αλλο διοτι γινονται πολλες παρεξηγεις.Θα παρακαλουσα οποιος ειναι στου τουρισμου να μιλαει καλυτερα εδω παρα να γινεται χαμος στο αλλο.

 

Εγω ειμαι απο Χαλκιδα ξεκινησα Θεωρια στου τουρισμου στις 20 Φεβρουαριου και απο οτι μας κοβω θα ξεκινησουμε πρακτικη στις 14 Μαρτιου.

 

Μερα μας εκαναν και ελεγχο στο κεκ και απο οτι μας ειπανε το sete πληρωνει πολυ πιο γρηγορα απο τον οαεδ.Τωρα δεν ξερω κατα ποσο αληθευει αλλα οτι ακουσα σας ειπα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει και πολύ κίνηση ε;

Και εγώ αποτι έχω ακούσει ότι πληρώνουν πιο γρήγορα αλλά θα πρέπει να τελειώσουν όλα τα άτομα του γκρουπ την πρακτική τους

 

Ο έλεγχος πως έγινε, ζήτησαν ταυτότητες η απλά μέτρησαν κεφάλια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει και πολύ κίνηση ε;

Και εγώ αποτι έχω ακούσει ότι πληρώνουν πιο γρήγορα αλλά θα πρέπει να τελειώσουν όλα τα άτομα του γκρουπ την πρακτική τους

 

Ο έλεγχος πως έγινε, ζήτησαν ταυτότητες η απλά μέτρησαν κεφάλια;

Απλα μετρησανε κεφαλια τπτ αλλο. Αλλα ηταν λιγο στριγκλα. Και καλα δεν χαριζουμε και θα κοψουμε αν λειψετε και θα εχετε και αλλους ελεγχους..... Οσο για τα ατομα δεν ειμαστε και τοσα πολλα σκεψου σε ολοκληρη Ευβοια 50 ατομα....Σιγα τα λαχανα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος φίλος που έκανες καινούριο thread...καλά γ... το κ... το βερνικομένο τόσο άχρηστοι είναι? 2400ε και 24% φόρο- μα φόρο σε ανέργους? Αν είναι δυνατόν....Είχα υπολογίσει όταν ξεκίνησα το πρόγραμμα ότι η θεωρία πληρώνει 5ε την ώρα και η πρακτική 4ε την ώρα και είπα ''καλή φαση'' αλλά τώρα βγαίνουν 3.75ε η θεωρία και 3ε η ώρα η πρακτική....μπράβοοοοοο

 

Για πείτε τώρα εμείς που τελειώνουμε σε 15 μέρες θα μπορούμε να ξαναπάμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον φόρο θα τον πάρεις πίσω με την επόμενη φορολογική δήλωση εφόσον δεν έχεις άλλα εισοδήματα, θα σου δώσουν απόδειξη τα ΚΕΚ που θα βάλεις στην εφορία

 

Αποτι έμαθα μπορείς να πας και σε άλλο πρόγραμμα δεν υπάρχει ο περιορισμός που ισχύει σε άλλες περιπτώσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος φίλος που έκανες καινούριο thread...καλά γ... το κ... το βερνικομένο τόσο άχρηστοι είναι? 2400ε και 24% φόρο- μα φόρο σε ανέργους? Αν είναι δυνατόν....Είχα υπολογίσει όταν ξεκίνησα το πρόγραμμα ότι η θεωρία πληρώνει 5ε την ώρα και η πρακτική 4ε την ώρα και είπα ''καλή φαση'' αλλά τώρα βγαίνουν 3.75ε η θεωρία και 3ε η ώρα η πρακτική....μπράβοοοοοο

 

Για πείτε τώρα εμείς που τελειώνουμε σε 15 μέρες θα μπορούμε να ξαναπάμε?

Οτι και να σου πω θα ειναι ψεμα προσωπικα... :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε φίλε porg

Τώρα Μάρτιο θα ξαναβγεί? Δεν πιστεύω να έχει βγει ήδη γιατί έχω κάτι φίλους που ενδιαφέρονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 1-2 βδομάδες μου είπαν ότι περιμένουν να βγει ένα όχι στο τουρισμό, γενικό,Μάλιστα αποτι είπαν θα έχει και καλύτερα λεφτά απο όσα βγήκαν μέχρι τώρα!

 

Τι θα γίνει δεν ξέρω!Το παρακάτω link είναι απο τα ΚΕΚ, βγάζουν άμεσσα ότι πρόγραμμα βγει:

http://www.voucher.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...