Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια για αγορά φορητού υπολογιστή


podarilos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το ίδιο ακριβώς με το προηγούμενο είναι αλλά με την Nvidia GeForce GTX 950M, απλώς το Skroutz το δείχνει σε λευκό αλλά το Mgmanager το έχει σε μαύρο...

post-66821-0-67955100-1484347703_thumb.png

post-66821-0-84642700-1484348485_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, μήπως μας συμφέρει να αγοράζουμε από ξένο site εντός ΕΕ (με το σκεπτικό ότι δεν θα πληρώσουμε τελωνείο)

 

Λογικά δεν θα βρούμε καλύτερα προιόντα ή/και καλύτερες τιμές;

 

Δεν ξέρω βέβαια τι παίζει με εγγύηση και τέτοια από ξένα site...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, μήπως μας συμφέρει να αγοράζουμε από ξένο site εντός ΕΕ (με το σκεπτικό ότι δεν θα πληρώσουμε τελωνείο)

 

Λογικά δεν θα βρούμε καλύτερα προιόντα ή/και καλύτερες τιμές;

 

Δεν ξέρω βέβαια τι παίζει με εγγύηση και τέτοια από ξένα site...

Εχουμε προτείνει στο νήμα και αγοράσει πολλές φορές από ξένα site εντός ΕΕ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουπς σορυ

 

Απλώς επειδή είμαι καινούριος μου είναι λίγο δύσκολο να κοιτάξω 1658 σελίδες οπότε μοιραία ίσως κάνω επαναλαμβανόμενες ερωτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά πρόταση για λάπτοπ 15.6" εώς 400 ευρώ, και θέλω να τρέχει αέρα βαριά προγράμματα (Autocad,matlab, κλπ) και να μπορώ να παίζω και κανένα football manager. Υπάρχει τίποτα στα υπόψιν, τώρα με τις εκπτώσεις ή να περιμένω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά πρόταση για λάπτοπ 15.6" εώς 400 ευρώ, και θέλω να τρέχει αέρα βαριά προγράμματα (Autocad,matlab, κλπ) και να μπορώ να παίζω και κανένα football manager. Υπάρχει τίποτα στα υπόψιν, τώρα με τις εκπτώσεις ή να περιμένω?

Από 650 € και πάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Lenovo 700 δεν πρόσεξα ότι ήταν το μαύρο όπως πολύ σωστά παρατήρησε ο Zacharis.Δε ξέρω κατά πόσο ισχύει για το συγκεκριμένο,αλλά διαβάζω ότι η λευκή έκδοση είναι από αλουμίνιο ενώ η μαύρη από πλαστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παίδες! Θα ήθελα γνώμες για αυτο εδω, καθώς και προτασεις απο Ελλάδα σε αυτα τα λεφτα..

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_asus-x556uq-dm363t-i7-6500u-12gb-512g-ssd-gt940-90nb0bh2-m04480-1186737.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω λάπτοπ 300-400€ για φοιτήτρια. Το θέλει για office,ταινίες,youtube και skype. Αν γίνεται να έχει ενσωματωμένο λειτουργικό,ελληνικό πληκτρολόγιο και χωρητικότητα 500gb και πάνω γιατί είδα κάτι λάπτοπ με 32gb. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για τη γνώμη φιλε.. Αλλα γιατι θεωρεις καλυτερες αυτες τις επιλογές; Βλεπω δεν υπαρχει ssd και η ram ειναι μικροτερη.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω λάπτοπ 300-400€ για φοιτήτρια. Το θέλει για office,ταινίες,youtube και skype. Αν γίνεται να έχει ενσωματωμένο λειτουργικό,ελληνικό πληκτρολόγιο και χωρητικότητα 500gb και πάνω γιατί είδα κάτι λάπτοπ με 32gb. 

http://www.electroholic.gr/gr/computer/ypologistes/laptop/comasu00073/laptop-asus-x540la-xx438t-15-6-i3-5005u4gb1tbhd-5500-win-10ukblack-copper / http://www.funbazaar.gr/asus-laptop-15.6-i3-5005u-4-gb-1-tb-intel-hd-5500-win-10-black-copper.html

Ευχαριστώ πολύ για τη γνώμη φιλε.. Αλλα γιατι θεωρεις καλυτερες αυτες τις επιλογές; Βλεπω δεν υπαρχει ssd και η ram ειναι μικροτερη.

Βασικά λόγω σαφώς καλύτερων οθονών (IPS), επεξεργαστών (Quad Core i5/i7) & καρτών γραφικών (nVidia GeForce GTX 960M), M.2 SSD slot, μνήμη και δίσκος αναβαθμίζονται εύκολα  και οικονομικά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ. Βλέπω όμως ότι έχει αγγλικό πληκτρολόγιο. Εγώ θέλω ελληνικό. Αν γίνεται όμως η έναρξη να είναι στα ελληνικά ακόμη καλύτερα γιατί δεν έχει ιδέα από υπολογιστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ. Βλέπω όμως ότι έχει αγγλικό πληκτρολόγιο. Εγώ θέλω ελληνικό. Αν γίνεται όμως η έναρξη να είναι στα ελληνικά ακόμη καλύτερα γιατί δεν έχει ιδέα από υπολογιστές.

Η γλώσσα και -φυσικά η έναρξη- είναι στα Ελληνικά, με Ελληνικό πληκτρολόγιο πολύ δύσκολο αν όχι αδύνατον να βρείς πλέον...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...