Προς το περιεχόμενο

Pcouffin device,,,


vounisios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα φιλοι μου.Στη Διαχειρηση Υπολογιστη και στο:Αλλες Συσκευες,υπαρχει με κιτρινη ασπιδα,μπροστα,το pcouffin device(οπως το γραφω),Με δεξι κλικ επανω του,μου εχει καποιες επιλογες,οπως:Ενημερωση προγραμματος,καταργηση εγκαταστασης,απενεργοποιηση.Το εχω εδω και αρκετο καιρο,αλλα,δεν του ειχα δωσει σημασια αφου δεν με εχει ενοχλησει πουθενα.Ομως,δεν μπορω να το βλεπω εκει με την κιτρινη ασπιδα.Δεν γνωριζω τι ειναι & λεω μην τυχον αμα επιχειρησω να το διαγραψω ή απενεργοποιησω,να εχω καποιο προβλημα στον H/Y μου.Εχω τα Windows 7 64-bit.Θα ηθελα τη βοηθεια σας.Σας ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον από το vso convertx to dvd ή alcohol ή τέλος πάντως κάποιο dvd authoring πρόγραμμα . Μπορείς να το διαγράψεις , αλλά ενδέχεται να έχεις πρόβλημα στο συγκεκριμένο πρόγραμμα. Μία λύση είναι η απεγκατάσταση του προγράμματος και η εγκατάσταση ποιο πρόσφατου , εφόσον το θέλεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα δυο[2] που μου αναφερεις,εχω μονο το vso convertXtodvd 4.Το Alcohol εχω παρα παλλα χρονια να το ξαναβαλω,δεν υπαρχει στον υπολογιστη μου.Τωρα απο dvd authoring,δεν ξερω.Το convertX σιγουρα το θελω.Τι ειναι,τελικα,καλυτερα να κανω χωρις παρενεργειες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβγαλα την παλια βερσιον του convertX,εβαλα μια προσφατη,κοιταξα μετα να δω αυτο το αθλιο <<Pcouffin device>>,και ηταν ακομα εκει.Του τραβαω μετα μια διαγραφη & το εξαφανισα.Δεν ξαναβγηκε.Το convertXtodvd 5 δουλευει μια χαρα.Σε ευχαριστω πολυ,,,!

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις πρόβλημα πάντως με αυτό (είναι dvd decoder) κατά την εγγραφή , κάνοντας απεγκατάσταση επανεγκατάσταση ,τώρα που το έχεις σβήσει θα ξαναπεραστεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις πρόβλημα πάντως με αυτό (είναι dvd decoder) κατά την εγγραφή , κάνοντας απεγκατάσταση επανεγκατάσταση ,τώρα που το έχεις σβήσει θα ξαναπεραστεί

Θα το τεσταρω τωρα με μια εγγραφη ταινιας.Αν ολα πανε καλα-και το πιστευω-μενουμε ως εχει.και παλι σε ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το τεσταρω τωρα με μια εγγραφη ταινιας.Αν ολα πανε καλα-και το πιστευω-μενουμε ως εχει.και παλι σε ευχαριστω!

Το τεστ ηταν επιτυχες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία. Απλά να το έχεις στο μυαλό σου αν αντιμετωπίσεις πρόβλημα με την εγγραφή -αναπαραγωγή ή με εικονικά drives , ότι μπορεί να το χρειάζονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...