Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν σεμινάρια πρώτων βοηθειών.Πού;Έχετε κάνει;


kyriakh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

¨Έχει κάποιο παιδί απο δω κάνει σεμινάρια πρώτων βοηθειών;Στον Ερυθρό Σταυρό λέει κάνουνε ε; Χτες πνίγηκα και πέθαινα ώσπου για τελική προσπάθεια χτύπαγα την πλάτη μου στον τοίχο, και άρχισα να ανασαίνω.Το είχα δει στην tv σε γρήγορο σεμινάριο.Πρέπει να κάνω, να ξέρω να βοηθήσω και κάποιον δίπλα μου και τον εαυτό μου.

Όλοι πρέπει να κάνουμε πιστεύω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

¨Έχει κάποιο παιδί απο δω κάνει σεμινάρια πρώτων βοηθειών;Στον Ερυθρό Σταυρό λέει κάνουνε ε; Χτες πνίγηκα και πέθαινα ώσπου για τελική προσπάθεια χτύπαγα την πλάτη μου στον τοίχο, και άρχισα να ανασαίνω.Το είχα δει στην tv σε γρήγορο σεμινάριο.Πρέπει να κάνω, να ξέρω να βοηθήσω και κάποιον δίπλα μου και τον εαυτό μου.

Όλοι πρέπει να κάνουμε πιστεύω

οσο ησουν πεθαμενος ειδες κανα φως?

 

 

δεν ξερω που γινονται τα σεμινάρια αλλα υποθετω για τα βασικα θα υπαρχουν και βιντεακια να σε κατατοπίσουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο ησουν πεθαμενος ειδες κανα φως?

 

 

δεν ξερω που γινονται τα σεμινάρια αλλα υποθετω για τα βασικα θα υπαρχουν και βιντεακια να σε κατατοπίσουν.

αν και κρυάδα, γέλασα.

Απο φως πάντως, τίποτα. Ούτε μισό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ερυθρός Σταυρός νομίζω κάνει ακόμη δωρεάν. Εγώ έχω κάνει εκεί 2 φορές. Επίσης ένα παιδί εδώ είχε δώσει ένα λινκ σε παρόμοιο νήμα πριν λίγο καιρό αλλά δεν μπορώ να το βρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι δωρεαν. Εχει ενα μικρο κοστος, 20 με καρτα ανεργιας και 40 χωρις.

Ειχα κανει πριν ενα χρονο.

Το πτυχιο ισχυει για 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ερυθρός Σταυρός νομίζω κάνει ακόμη δωρεάν. Εγώ έχω κάνει εκεί 2 φορές. Επίσης ένα παιδί εδώ είχε δώσει ένα λινκ σε παρόμοιο νήμα πριν λίγο καιρό αλλά δεν μπορώ να το βρω.

http://www.insomnia.gr/topic/486694-εθελοντης-στον-ερυθρο-σταυρο/?hl=%2Bπρώτες+%2Bβοήθειες#entry52369147

μπορεί και να εννοείς αυτό;Τώρα τόψαξα, επειδή τόπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το κουτάξω, σευχαριστω.Εγώ νόμιζα ότι γινόταν σεμινάριο για όλες τις πρώτες βοήθειες, αλλά μάλλον κάνω λάθος, και λογικό αφού είναι πολλά αυτά που πρέπει να μάθει κανείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ε.Σ. κάνει. Γίνονται στο κτήριο που έχει σε μία παράλληλη της Αχαρνών αρκετά κοντά στο κέντρο. 

 

Πάρε τους τηλέφωνο και ρώτα. 

 

Ό,τι αποδεικτικό δίνουν "ισχύει" για 2 χρόνια (εάν θυμάμαι καλά). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...