Προς το περιεχόμενο

Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί ; (v2)


SPANK

Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί ; (v2)  

1.371 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί ; (v2)



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και η προηγούμενη ψηφοφορία για ποιο laptop προτιμάτε ειναι αρκετά παλιά, λείπουν ορισμένες εταιρίες και μετα απο καποια μυνηματα χρηστών να προστεθούν καινούργοι κατασκευαστές ανοίγω μια νέα στην οποία το ερώτημα παραμένει το ιδιο

 

Όπως παντα οι ψήφοι σας και η συμετοχή σας ειναι ευπρόσδεκτη απο ολους

 

Υ.Γ : Αν εχω ξεχάσει καποια εταιρία η τυχαίνει να εχετε στην κατοχή laptop εταιρίας λιγότερο γνωστή στο ελληνικό κοινό ευχαρίστως να την προσθέσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 227
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσωπικά αν αρκετοί θεωρούν τα acer οχι και πολυ καλα laptops με προβλήματα σε εμενα 2 που εχω και 1 netbook εχουν βγει καλές παρτίδες και λειτουργούν απροβλημάτιστα μεχρι τωρα , το μονο θέμα που ειχε ηταν με το drive του ενος που σταμάτησε να γράφει :P

 

Να φανταστώ τα on demand λάπτοπ δεν τα μετράμε ε?

Τι ειναι τα on demand ? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ειναι τα on demand ? :-D

Προσωπικά αν αρκετοί θεωρούν τα acer οχι και πολυ καλα laptops με προβλήματα σε εμενα 2 που εχω και 1 netbook εχουν βγει καλές παρτίδες και λειτουργούν απροβλημάτιστα μεχρι τωρα , το μονο θέμα που ειχε ηταν με το drive του ενος που σταμάτησε να γράφει :P

On demand(βάση απαιτήσεων του χρήστη,είναι custom made με λίγα λόγια) : http://mysn.co.uk/shop/xmg.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On demand(βάση απαιτήσεων του χρήστη,είναι custom made με λίγα λόγια) : http://mysn.co.uk/shop/xmg.html

 

Απο οτι βλέπω ειναι της γερμανικής schenker οπως δηλαδη εχει η dell τα alienware , οποτε προσθέτω την schenker σαν εταιρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι βλέπω ειναι της γερμανικής schenker οπως δηλαδη εχει η dell τα alienware , οποτε προσθέτω την schenker σαν εταιρία

Ακριβώς.Ελλάδα δεν είναι γνωστά αλλά επειδή έχω δει από κοντά απλά πετάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω ειχα παρει ενα Acer Ferrari, αυτα με το ανθρακονημα πανω απο το καπακι, για την αδελφη μου πριν αρκετα χρονια.. στη αρχη το ειχα δουλεψει εγω, μετα περασε καποια χρονια με δυσκολη μεταχειρηση απο τον αδελφο μου τη γυναικα του και το παιδι.. τα τελευαια χροναι το εχει η αδελφη μου, και το ψιλοπροσεχει, και δουλευει ακομα τελεια... αλλα αφου εχει αντεξει την κακομεταχειρηση απο τους 3 μπορω να πω οτι ειναι σκυλι..
ισως παιζει ρολο οτι ηταν ακριβο μοντελο, αρα καλυτερη ποιοτητα κατασκευης.. 1400 ειχε κανονικα και το πηρα 700 σε σκοτωμα απο Μουλτιραμα πριν αποσυρθει

 

Παντως απ οτι ακουω γενικα, αλλα και εδω μεσα, θα συμφωνησω με ThReSh ... Dell αρχικά, μετά Lenovo με Toshiba
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lenovo και τα μυαλά στα κάγκελα(είμαι κάτοχος γι' αυτό  :P ). Εντάξει τώρα πέρα από την πλάκα θεωρώ πως αν κάποιος επιλέξει ανάμεσα σε Dell,Lenovo,Toshiba και Apple φυσικά είναι απόλυτα καλυμμένος! Και τα πιο μισητά Turbo-x και βέβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...