Προς το περιεχόμενο

Το καινουριο ΟΚΤΑΠΥΡΗΝΟ TURBOX smartphone


stevengreeceGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα κινεζικο ειναι και του εχουν βαλει την ονομασια Turbox

Edit: Και εαν το βρεις κινεζικο λογικα τα ειναι κανενα 100αρι λιγοτερο (μπορει να κανει και ακομα πιο λιγο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεο οκταπυρηνο κινητο turbox, με 8 mp camera και 1700 mAh battery. Το κινητο τα σπαει!

Turbox g580

https://www.skroutz.gr/s/4895432/Turbo-X-G580-5-8GB.html

Πράκτορας του Πλαισίου;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΙΝΗΤΑΡΑ ΛΕΜΕ!!!!!!

 

Εγω θα παρω 4  για να τα εχω. Και σουπερ τιμη και TURBO(TSI) κινητο.

 

Επιτελους θα ξεφορτωθω το Galaxy.

 

Που παραγγελνω καλε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Προσεχετε παρακαλω τους χαρακτηρισμους σας. Αν βαριεστε να προσεχετε η λυση ειναι απλη. Μην αποδιδετε χαρακτηρισμους σε συμφορουμιτες. Κρινετε τη συσκευη αμα θελετε (ή οχι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Οτιδήποτε έχει πάνω το logoTURBOX είναι για τα σκουπίδια</p>

Ευτυχώς που σου αρέσει να υποστηρίζεις τις ελληνικές εταιρείες.. Άσχετα αν ειναι κατασκευαστές ή μονταριστες παραμένει μια μεγάλη εταιρεία τεχνολογίας στην Ελλάδα.

 

Απο κάτι τύπους σα και σένα λοιπόν θα κλείσει και θα γίνουμε ακόμα φτωχότεροι..

No offence!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς που σου αρέσει να υποστηρίζεις τις ελληνικές εταιρείες.. Άσχετα αν ειναι κατασκευαστές ή μονταριστες παραμένει μια μεγάλη εταιρεία τεχνολογίας στην Ελλάδα.

 

Απο κάτι τύπους σα και σένα λοιπόν θα κλείσει και θα γίνουμε ακόμα φτωχότεροι..

No offence!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Κίνα εννοείς μάλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς που σου αρέσει να υποστηρίζεις τις ελληνικές εταιρείες.. Άσχετα αν ειναι κατασκευαστές ή μονταριστες παραμένει μια μεγάλη εταιρεία τεχνολογίας στην Ελλάδα.

 

Απο κάτι τύπους σα και σένα λοιπόν θα κλείσει και θα γίνουμε ακόμα φτωχότεροι..

No offence!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

πως να μην κλεισει οταν πουλαει τετοιο κινητο 250ε ενω ακριβος ιδιο περνεις απο κινα με 100ε

και πως να υποστηριξει οσο και να το θελει καποιος ενα κινητο που οπως ειπα το βρισκεις στα μισα λεφτα στο εξωτερικο..

Τελος παντων για να πω και εγω την γνωμη μου μπηκα σε αυτο το τοπικ: ΜΟΥΦΑ..παρα πολυ ακριβο για αυτα τα specs αθλια μπαταρια, μικρη ραμ(εν ετη 2014) και με μια απλη ips οθονουλα που δεν λεει τιποτα..

Για μενα δεν αξιζει καν.

Φανταζεστε ας πουμε τον πατερα μου που δεν εχει ιδεα απο κινητα να παει πλαισιο να πει θελω ενα κινητο μπλαμπλα και θα του πουν α εχουμε εμεις το απολιτο κινητο 8πυρινο με μοναδικη 1700 μπαταρια και με αφθονη μνημη ram 1gb για να τρέξετε οσες εφαρμογες θελετε. Στην καταπληκτικη τιμη τον 250ε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς που σου αρέσει να υποστηρίζεις τις ελληνικές εταιρείες.. Άσχετα αν ειναι κατασκευαστές ή μονταριστες παραμένει μια μεγάλη εταιρεία τεχνολογίας στην Ελλάδα.

 

Απο κάτι τύπους σα και σένα λοιπόν θα κλείσει και θα γίνουμε ακόμα φτωχότεροι..

No offence!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

fuck logic...

δεν μπορώ να καταλάβω πως στηρίζεις μια μεγαλοεπειχήρηση όπου εσένα δεν σου προσφέρει τίποτα σαν καταναλωτή με τις υψηλές τιμές που έχει και κυρίως τα υπερεκτιμημένα ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΕΝΤΕΛΩΣ προιόντα της.

εκτός και αν είσαι μεγαλομέτωχος του πλαισίου όπου αλλάζει το πράμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...