Προς το περιεχόμενο

ps4 409€ με 4 χρονια εγγυηση - Κοτσοβολος [ΕΛΗΞΕ]


zodiak bam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ιδια τιμη πανω κατω με τα υπολοιπα σκρουτζομαγαζα και με τις μεγαλες αλυσιδες. οποτε για καποιον που το θελει τωρα τα +3 χρονια εγγυησης, καθως η εταιρια δινει 1, ειναι οτι πρεπει. σε ηλεκτρονικα ειδη πιστευω η επεκταση εγγυησης ειναι απαραιτητη και ειδικα τωρα που δινεται ουσιαστικα δωρεαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως οταν πηρα την τηλεοραση μου απο τα Multirama 1000+100 ευρω επεκταση εγγυησης για 5 χρονια ο Κωτσος μου ζητουσε 1400+300 για εγγυηση!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ηταν λιγα τα ps3 που εβγαζαν βλαβες.Ειδικα στις πρωτες παρτιδες/χρονιές.

Τρελη ευκαιρία δεν είναι, αλλα τα 4 χρονάκια σε βγαζουν απο σκοτούρες.

Μια χαρα για καποιον που θεέι να παρει ps4 ώρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ενας πιο εύστοχος τιτλος θα ηταν PS4 με δωρο 4ετη εγγυηση, αφου ειναι στην ιδια τιμη με τους αλλους (που προσφερουν το ιδιο προιον, στην ιδια τιμη).

 

Το θεμα ειναι ότι οι περισσοτεροι θα προτιμουσαν πιστευω ένα 10% στην τιμη που οριακα ως "κανονα" το θεωρούμε προσφορα ας πουμε, παρα εγγυηση για 4 χρονια. Με αυτή την εννοια δεν ειναι προσφορα, με την εννοια "σου δινουν και κατιτίς παραπανω", λες "οκ αφου ηταν να το αγορασω ετσι και αλλιως καλο ειναι", αλλα το ονομάζεις προσφορα για να ανοιξει τοπικ; Ιδου η "απορια".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που δινει ειναι:

4ετής ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη

Αγορά 69.90 €

Ξεγνοιάστε για 4 χρόνια, με Δωρεάν απεριόριστες επισκευές, ανταλλακτικά και μεταφορικά!  

  • Εξασφαλισμένη προστασία
  • Απεριόριστες Δωρεάν επισκευές για 4 χρόνια
  • Νέα συσκευή σε περίπτωση αδυναμίας επισκευής
  • Καμία επιπλέον χρέωση για μεταφορικά ή ανταλλακτικά.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στον τιτλο της σελίδας του ο Κωτσοβ αφηνει να εννοηθει ότι ειναι ηδη μεσα στα 409€. Δεν ειναι λες;

 

edit Οκ νομιζα ότι το λες αλλιως. ;)

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι, απλα ο dobro "βρηκε" το "προϊον" που συνοδευει το πακετο και ποσο το "πουλαει" υπο αλλες συνθηκες ο Κωτσος, προφανως και ειναι μεσα στα 409 ευρω.

 

αμα "θες" δεν μπαινει απλα εξτρα στο καλαθι, μπαινει και 2 φορες 'εξτρα' και πιθανοτατα και... 100 φορες εξτρα και για 100 ζωες εξτρα αμα θες :)

post-220488-0-69942300-1402156506_thumb.jpg

 

Οποιος το παρει παντως ας κρατησει ενα αντιγραφο απο τους παραπανω ορους καλου-κακου, καπου θυμαμαι να διαβαζω για ζορια στη χρηση αυτης της "επεκτασης" οταν παρουσιαστηκε προβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι μεσα στην τιμη 409€,

απλα την υποστηριξη για τα PS4 την κοστολογει 69,90€ και ουσιαστικα αυτη ειναι η προσφορα τους

Ναι , εχει δικιο ο giorginho....θελει ενα printscreen τις παραγγελιας με την προσφορα και τις υπηρεσιες....καλου κακου....... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν λοιπον καποιος θα εδινε 70 ευρω για την 4ετη τοτε σιγουρα μετραει. Εγω δεν θα τα εδινα, όπως βεβαια δεν θα εδινα και τα 409 για σκετο ή με 4ετη ps4 με τιποτα. Περι ορεξεως όμως... Ευτυχως σε αυτή τη ζωη δεν θελουμε ολοι τα ιδια. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρων θεμα δεν μπορει να θεωρηθει προσφορα κατα την γνωμη μου,απλως αν θελει καποιος να αγορασει το  ps4 αυτη τη στιγμη,θα προτιμησει προφανως τον Κωτσοβολο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει καμία προσφορά κατά τη γνώμη μου.

Αυτη η τιμή (409) του συγκεκριμένου πακέτου έχει εμφανιστεί εδώ και εβδομάδες στον Κωτσοβολο, ενώ η προηγούμενη τιμή του ήταν αν θυμάμαι καλά 449 (όσο ήταν το bundle με το Killzone). Σε καμία περίπτωση δεν ήταν 70 ευρώ η αξία της τότε (δηλαδή 479).

 

4ετης τεχνική υποστήριξη από τον Κωτσοβολο ΔΕΝ σημαίνει 4ετης εγγύηση επίσημα από τη Sony (όπως πχ με τις επεκτάσεις εγγύησης στις τηλεοράσεις της). Δεν νομίζω ότι υποστηρίζουν αντικατάσταση συσκευής παρά μόνο επιδιόρθωση κτλ. Καλή τύχη αν χρειαστεί κάτι τέτοιο... Δεν ξέρω τι και πως και αν μπορεί να καλύψει οτιδήποτε ο Κωτσοβολος όσον αφορά σε service για PS4. Απορώ γιατί ο τίτλος δεν έχει αλλάξει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσφορα δεν ηταν ουτε οταν επαιζε στα 389€.......εξαλου υπομονη θελει για οποιον ενδιαφερεται για παιχνιδομηχανη.....

εαν η προσφορα δεν βγει μεσα στο μουντιαλ......τοτε καλο σεπτεμβρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...