Προς το περιεχόμενο

Υπευρβολικος λογαριασμος σε cosmote internet on the go


johnadam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μετα απο χρηση μολις 15 ημερων του προγραμματος μου ηρθε λογαριασμος με το εξωπραγματικο ποσο των 500 ευρω καποιος που να εχει παθει το ιδιο εχει βρει καποια λυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο χρηση μολις 15 ημερων του προγραμματος μου ηρθε λογαριασμος με το εξωπραγματικο ποσο των 500 ευρω καποιος που να εχει παθει το ιδιο εχει βρει καποια λυση

Το ίδιο πάθαμε με κοσμοτε σε φωτοβολταϊκό πάρκο μας έγραψε 30gb, για έναν μήνα, το γυρίσαμε σε wind και μας γράφει πλέον 700mb. Η χρήση ακριβώς η ιδια. Τα συμπεράσματα δικά σας. Το δίκαιο σου δεν το βρισκεις πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι απατεωνες μην το ψαχνετε! Εγω οταν ειχα συνδεση ειχα συνεχεια κλειστο το ιντερνετ καπως το ενεργοποιησε το gps και κατεβασε εναν χαρτη 3,6ΜΒ (το καταλαβα αμεσως) και ειδα με χρεωσε 36!!! ευρω! Εννοειται με την πρωτη ευκαιρια εκοψα την συνδεση και βρηκα την υγεια μου...

 

Αλλα μια απορια ρε παιδια... Οταν υπογραφετε δεν κανετε μια ερευνα αγορας και αφου κανετε ερευνα αγορας δεν διαβαζετε τι υπογραφετε??? Αν ο αλλος χρησιμοποιει Mobile data για τορεντ προφανως και ειναι εγκλημα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο φτηνα βγαινει να τα παρεις ολα γνησια παρα torrent!

Ειναι απατεωνες μην το ψαχνετε! Εγω οταν ειχα συνδεση ειχα συνεχεια κλειστο το ιντερνετ καπως το ενεργοποιησε το gps και κατεβασε εναν χαρτη 3,6ΜΒ (το καταλαβα αμεσως) και ειδα με χρεωσε 36!!! ευρω! Εννοειται με την πρωτη ευκαιρια εκοψα την συνδεση και βρηκα την υγεια μου...

 

Αλλα μια απορια ρε παιδια... Οταν υπογραφετε δεν κανετε μια ερευνα αγορας και αφου κανετε ερευνα αγορας δεν διαβαζετε τι υπογραφετε??? Αν ο αλλος χρησιμοποιει Mobile data για τορεντ προφανως και ειναι εγκλημα!!!

τουλαχιστον να κοβεται αν το ξεπερασεις.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστω ολους για την γνωμη σας βλεπω οτι υπαρχουν χιλιαδες αλλα τετοια περιστατικα στο ιντερνετ και θα σας ενημερωσω για την πορεια του θεματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι απατεωνες μην το ψαχνετε! Εγω οταν ειχα συνδεση ειχα συνεχεια κλειστο το ιντερνετ καπως το ενεργοποιησε το gps και κατεβασε εναν χαρτη 3,6ΜΒ (το καταλαβα αμεσως) και ειδα με χρεωσε 36!!! ευρω! Εννοειται με την πρωτη ευκαιρια εκοψα την συνδεση και βρηκα την υγεια μου...

 

συγνώμη αλλά πως απο αυτό που γράφεις προκύπτει ότι είναι απατεώνες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ σχολίασα το συγκεκριμένο κομμάτι.

και αναρωτιέμαι πως προκύπτει απο αυτό ότι είναι απατεώνες.

 

προφανώς όταν μας ζητάνε να πληρώσουμε είναι απατεώνες οι άλλοι.

 

παιδιά είμαστε τεχονολογικό φορουμ και πιστεύω ξέρουμε πολύ καλά τι συμβαίνει.

μη κοροιδευόμαστε.

 

κι εγώ έχω φάει κλήση για υπερβολική ταχύτητα αλλά δε σημαίνει ότι όλη την ώρα πάω πατημένος.

ούτε μπορεί κάποιος να μου χτυπάει αυτό το γεγονός και να με λέει γκαζιάρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ σχολίασα το συγκεκριμένο κομμάτι.

και αναρωτιέμαι πως προκύπτει απο αυτό ότι είναι απατεώνες.

 

προφανώς όταν μας ζητάνε να πληρώσουμε είναι απατεώνες οι άλλοι.

 

παιδιά είμαστε τεχονολογικό φορουμ και πιστεύω ξέρουμε πολύ καλά τι συμβαίνει.

μη κοροιδευόμαστε.

 

κι εγώ έχω φάει κλήση για υπερβολική ταχύτητα αλλά δε σημαίνει ότι όλη την ώρα πάω πατημένος.

ούτε μπορεί κάποιος να μου χτυπάει αυτό το γεγονός και να με λέει γκαζιάρη.

δεν ειναι ετσι απλα τα πραγματα ,ειναι η λεπτομεριες που κανουν την διαφορά, (οι λέξεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνώμη αλλά πως απο αυτό που γράφεις προκύπτει ότι είναι απατεώνες;

 

36 ευρω για 3,6ΜΒ σου φαινεται νορμαλ τιμη??? 10 ευρω το ΜΒ!!! Βαζουν τετοιους τιμοκαταλογους που μια φορα να γινει η στραβη σου πινουν το αιμα... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...