Προς το περιεχόμενο

2014 - 2015 TV Season


DKNI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλη σεζον να εχουμε, γιατι πιστευω οτι η περυσινη ηταν ψιλοαπογοιτευτικη πλην λιγων εξαιρεσεων

Συμφωνώ για την περσινή, η φετινή δείχνει ότι θα είναι κάπως καλύτερη.

Για την ώρα, έχω ξεχωρίσει το Gotham, το Gracepoint, το Τhe Flash, το Constantine και το Scorpion.

Tα 2 πρώτα πιστεύω ότι δε θα με προδώσουν, για τα 3 τελευταία το εύχομαι αλλά θα είναι δύσκολο...

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη σεζον να εχουμε, γιατι πιστευω οτι η περυσινη ηταν ψιλοαπογοιτευτικη πλην λιγων εξαιρεσεων

Ποιες ήταν οι εξαιρέσεις;

Στην προηγούμενη είχαμε True Detective and Fargo σε καινούργιες. Από παλιές ξεχώρισα Game of thrones, Hannibal and Breaking Bad (εάν πιάνεται στην περσινή χρονιά). Επίσης δεν έχω δει τον 2ο κύκλο του House of cards. Το Sherlock ήταν καλό αλλά ήταν πιο κάτω από τις προσδοκίες μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω Walking Dead ( περισσότερο κόλλημα παρά ενδιαφέρον), TURN ( για μένα το καλύτερο της περσινής σεζον), Americans ( μετά από μια σουπερ πρώτη σεζον, η δεύτερη μέτρια προς καλή), Arrow ( θα δώ 1-2 πρώτα και αν δεν αξίζει θα αντικατασταθεί με το Gotham), Da Vincis Demons ( τι κόλλησα σε αυτό δεν ξέρω), The Neighbors ( ομοίως πατάτα) τέλος Star Wars Rebels ( έβλεπα το clone wars θα δω σίγουρα το pilot episode) και βέβαια τα κλασσικά Big Bang Theory, Simpsons.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://io9.com/the-ultimate-guide-to-this-falls-science-fiction-and-fa-1621785372/+evnarc

 

Μάλλον το intruders με κόβω να παρακολουθώ...

 

 

τελικα, δεν ειναι κακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και καλη τηλεοπτικη σεζον.Σειρουλες που ειδα πολυ ευχαριστα φετος ειναι οι παρακατω

 

Murder In The First

Penny Dreadful

Resurrection

Gang Related

Salem
Power
Fargo

Finding Carter

Chasing Life

Satisfaction
The Divide
The Strain
Tyrant
Extant

 

Οποτε μπορω να πω οτι το 2014(για τα προσωπικα μου γουστα παντα) ηταν καλο απο αποψη σειρων,αναμενουμε την συνεχεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.tvrage.com/shows/id-43773

 

Epic meal time BITCHES!

 

 

edit: άρχισε και το Forever σήμερα...

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...