Προς το περιεχόμενο

MLS Destinator Talk&Drive 43TSP 60 ευρώ!


mikelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τελικά έκανα την αναβάθμιση κανονικά μέσα απο τον installer που κατέβασα....απλά την πρώτη φορά που είχα συνδέσει το gps στα windows δεν το είχαν καταλάβει ως συσκευή, την δεύτερη φορά όλα ήταν ok!

 

Ποια έκδοση πήρες; Εγώ το βλέπω κανονικά σαν windowsCE συσκευή και μπορώ να το ανοίξω με τον file manager αλλά όταν τρέχω τον updater/installer για το 43/50TS μου βγάζει σφάλμα ο,τι η συσκευή μου δεν υποστηρίζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 97
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποια έκδοση πήρες; Εγώ το βλέπω κανονικά σαν windowsCE συσκευή και μπορώ να το ανοίξω με τον file manager αλλά όταν τρέχω τον updater/installer για το 43/50TS μου βγάζει σφάλμα ο,τι η συσκευή μου δεν υποστηρίζεται.

 όταν το έβαλα ως USB συσκευή προχώρησε η εγκατάσταση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς από τις επιλογές που έχει

 

USB και ActiveSync;

ναι, νομίζω ότι όταν το έβαλα USB έγινε η αναβάθμιση (λέω νομίζω γιατί εκείνη τη στιγμή δοκίμαζα και άλλα πράγματα επειδή δεν το αναγνώριζαν τα windows)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αν ενδιαφέρεται κάποιος το δίνω στα λεφτά της προσφοράς, κλειστό στη συσκευασία του με απόδειξη αγοράς (59,9€ + 3€).

Άργησα να το επιστρέψω και δεν το δέχονται πλέον στον Κωτσόβολο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Σε Mac πως κάνω αναβάθμιση λογισμικού?

Χαιρετισμοί στην ομήγυρη ένεκα 1ου ποστ !

 

Εγώ τον ήπια ακολουθόντας τις απαράδεκτα λειψές οδηγίες αναβάθμισης μέσω Mac με ένα 43SLAB που μου έφερε ο τοπικός ταχυδρόμος που εξυπηρετεί το χωριό εδώ πάνω και μάλιστα αυτοί οι πολύ ωραίοι τύποι της MLS μου ζητάνε 25 γιούρο συν μεταφορικά πήγαινε-έλα το μαραφέτι για να κάνουν copy-paste τα λίγα αρχεία που χάθηκαν από την άκριτη ακολούθηση των οδηγιών τους...

 

Δηλαδή, έκανα περιχαρής copy-paste όπως λένε οι οδηγίες τους την αναβάθμιση αλλά το Mac δεν αναμιγνεύει φακέλους κατά την αντιγραφή αλλά διαγράφει τον συνώνυμο φάκελο στόχο και οι ωραίοι τύποι δεν είχαν στις οδηγίες τους "επιλέξτε ανάμιξη" και "κρατήστε backup καλού κακού" και τώρα μου τη λένε με ύφος να τους πληρώσω κιορατιάτικα γιατί είναι γουάου τύποι και τους το χρωστάω (όπως καταλαβαίνετε φίρμα MLS γενικά καπούτ για μένα :angry: ).

Καθώς δεν παίζει θέμα κλόπυραιτ (αφού το μαραφέτι το έχει πληρώσει κανονικά ο ταχυδρόμος και δικαιούται και τσάμπα αναβαθμίσεις κανονικότατα) περικαλώ άπαντες σχετικούς δια βοήθεια μέσω πμ πριν το θραύσω διεξoδικώς με τη βαριά σε μικρά τεμάχια και το ταχυδρομήσω στην MLS για κατάληλη τους χρήση τους που μου κουνάνε το δάκτυλο ζητώντας κερατιάτικα για τη σαβούρα τους (αλλά όμως δεν μου ανήκει και χρωστάω χάρη στον φίλτατο ταχυδρόμο).

 

Αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει, και με το αζημιώτο, ας μου ρίξει ένα πμ γιατί είμαι σκασμένος με την υποστήριξη που κοιτάει να σε αρμέξει μετά τις δικές τους λάθος οδηγίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...