Προς το περιεχόμενο

Εξεταστική Ψηφιακή Επεξεργασία Σήματος


Kuchiki Byakuya

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Δίνω αύριο εργαστήριο ΨΕΣ και ο καθηγητής κάνει προφορική εξέταση. Ζητάει να του πούμε για κάποιο θέμα που να αφορά την ΨΕΣ και να τον ενδιαφέρει ( ό,τι καταλάβατε κατάλαβα και εγω ). Δηλαδή αν του πεις κάτι μέσα από το βιβλίο δεν σε περνάει γιατί λέει θέλει να ακούσει κάτι που δεν ξέρει.

Οπότε θέλω να ρωτήσω εαν γνωρίζετε κάποιο ωραίο, ενδιαφέρον θέμα για να του αναλύσω μπας και τον περάσω που το χρωστάω 2 χρόνια τωρα, γιατί αλλιώς δεν βλέπω προκοπή.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο "καθηγητής" σου βαριέται που ζει.  :devil:

 

Ρίξε μια ματιά σε αυτό το journal http://www.cscjournals.org/journals/SPIJ/current-issue.php

 

Βρες ένα πιασάρικο θέμα και κάνε ένα resume με πολύ σάλτσα. Ούτως ή άλλως δεν τον νοιάζει, κι εσύ θα το παίξεις μούρη. Ούτε χρειάζεται να κάνεις ότι ξέρεις τι λες, απλά πες "Δάσκαλε, το έψαξα και βρήκα κάτι που μου άρεσε και σκέφτηκα ότι μπορεί να σας ενδιαφέρει". Άμα ψηφίζει χρυσή αυγή, αντί για "δάσκαλε", η προσφώνηση να γίνει "Ω Δάσκαλε".  :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα σε ευχαριστω αλανι. Επισης αν εχεις να μου στειλεις λινκ απο κανενα βιντεακι θα το εκτιμουσα..εχει περασει φοιτητες που του δειχνουν projects στο youtube με ρομποτακια , dsp control κλπ με βαθμο 10. Οποτε αν εχεις κατι θα το εκτιμουσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...