Προς το περιεχόμενο

[TV] 3D LED 32' Samsung UE32H6200 - 319e @ kotsovolos


spacestar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν θέλεις δώσε περισσότερες διευκρινίσεις σε παρακαλώ γιατί με ενδιαφέρει το συγκεκριμένο μοντέλο. Σε τηλεφωνική επικοινωνία με το κέντρο εξυπηρέτησης πελάτων μου είπαν ότι η τιμή της είναι 429€ και μόνο σε κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είδα ότι είχε βγει και το Δεκέμβριο αυτή η τιμή και υπήρχε και σχετικό θέμα εδώ.

http://www.insomnia.gr/topic/550918-tv-samsung-ue32h6200-3d-smart-200hz-319%E2%82%AC-%CE%BA%CE%BF%CF%84%CF%83%CF%8C%CE%B2%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CF%82-24%CE%AC%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%B5%CF%82/page-4?hl=%2Bue32h6200#entry53688965

 

ο πατέρας μου τη βρήκε την προσφορά. Πήγε να πάρει μια TV στον Κωτσόβολο (στο Avenue), και ενώ πήγαινε για την 5500 στα 349 του πρότειναν την 6200 στα 319. 

 

Παιδιά δεν ξέρω τί διαθεσιμότητα έχει το συγκεκριμένο μοντέλο, πάντως δεν το είχε στο μαγαζί και την παρήγγειλε μέσω του παραπάνω κωδικού. πάρε τηλέφωνο στο κατάστημα καλύτερα και πες τους να δουν στο computer

ελπίζω να μην του φέρουν κανα εκθεσιακό του πατέρα μου κι έχει χαρεί ο κακομοίρης ότι πέτυχε προσφορά! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

μαγκες ξερετε αν η samsung ue32h6200 εχει προσβαση στο internet με browser κανονικα ή μονο σε καποιες εφαρμογες?δλδ μπαινω κανονικα σερφαρω?και αν γινεται καποιος κατοχος να μου πει αν αξιζει η αγορα αν ειναι καλη η tv η να προτιμησω καποια αλλη φθηνοτερη

ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες ξερετε αν η samsung ue32h6200 εχει προσβαση στο internet με browser κανονικα ή μονο σε καποιες εφαρμογες?δλδ μπαινω κανονικα σερφαρω?και αν γινεται καποιος κατοχος να μου πει αν αξιζει η αγορα αν ειναι καλη η tv η να προτιμησω καποια αλλη φθηνοτερη

 

ευχαριστω!!

Σοβαρά τώρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...