Προς το περιεχόμενο

[WristBand] Xiaomi MiBand - US$16.00 μέχρι 10/2.


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις. Θα το τσεκαρω καλυτερα αυτες τις μερες.

Σκεφτομαι να βαλω την πειραγμενη εκδοση αλλα δισταζω. Βαλε βγαλε συνεχεια με τα καινουργια apk θα ειμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις. Θα το τσεκαρω καλυτερα αυτες τις μερες.

Σκεφτομαι να βαλω την πειραγμενη εκδοση αλλα δισταζω. Βαλε βγαλε συνεχεια με τα καινουργια apk θα ειμαι

Μπα όχι.Η τελευταία tweaked εφαρμογή βγήκε στις 4/2 και ακόμα δεν βγήκε άλλη. Δεν βγαίνουν συχνά updates. Τα notifications μετράνε ειδικά όταν έχεις το κινητό σε σίγαση ή είσαι στο δρόμο με φασαρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα notification παντως ενω τα εχω ενεργα (πχ για whatsapp) δεν παιζουν... :(

μήπως πρέπει να έχεις επιλέξει και δόνηση στις ρυθμίσεις του whats app, λέω εγώ τώρα, υποθέσεις κάνω δεν το έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα notification παντως ενω τα εχω ενεργα (πχ για whatsapp) δεν παιζουν... :(

Δεν παίζουν στο whatsapp μόνο ή δεν παίζουν γενικά; Αν είναι το 2ο τότε μάλλον η εφαρμογή δεν έχει πρόσβαση στις ειδοποιήσεις. Θα πας Security -> Notification Access και θα δώσεις πρόσβαση στο MiFit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζουν στο whatsapp μόνο ή δεν παίζουν γενικά; Αν είναι το 2ο τότε μάλλον η εφαρμογή δεν έχει πρόσβαση στις ειδοποιήσεις. Θα πας Security -> Notification Access και θα δώσεις πρόσβαση στο MiFit.

το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ.. Αλλά δεν βρίσκω πουθενά το security
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως ο κατασκευαστής έχει τροποποιήσει το μενού ρυθμίσεων του android. Δοκίμασε να googlαρεις τη μάρκα/μοντέλο της συσκευής και notification access ή security.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως ο κατασκευαστής έχει τροποποιήσει το μενού ρυθμίσεων του android. Δοκίμασε να googlαρεις τη μάρκα/μοντέλο της συσκευής και notification access ή security.

απο το τηλέφωνο θελει τελικα , βρηκα αυτο .πας  Phone Settings -> Security -> Notification access; and turn on BLENotificationService.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα. Να ρωτησω κατι. Το ξυπνητηρι οταν το βαζετε, πως το σταματατε;

Με tap πανω στη μεταλλικη επιφάνεια απλα μπαινει σε αναβολη για 10 λεπτα.

Πρεπει να μπαινω στο προγραμμα και να ακυρωνω το ξυπνητηρι για να σταματησει οριστικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...