Προς το περιεχόμενο

[Πολυμηχάνημα] HP 3545 66 ευρώ @ Mediamarkt


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα ποιό από τα δύο είναι καλύτερο? Αυτό του τίτλου ή αυτό από το newsletter του e-shop?

http://www.e-shop.gr/polymixanima-hp-envy-4500-e-all-in-one-a9t80b-wifi-p-PER.403069

Κατ' αρχήν βλέπω ότι τα μελάνια του 3545 είναι φθηνότερα.

Καμιά γνώμη από κάτοχο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα ποιό από τα δύο είναι καλύτερο? Αυτό του τίτλου ή αυτό από το newsletter του e-shop?

http://www.e-shop.gr/polymixanima-hp-envy-4500-e-all-in-one-a9t80b-wifi-p-PER.403069

Κατ' αρχήν βλέπω ότι τα μελάνια του 3545 είναι φθηνότερα.

Καμιά γνώμη από κάτοχο?

Το ίδιο ακριβώς μηχάνημα είναι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το ίδιο ακριβώς μηχάνημα είναι :)

 

 

Δεν είναι το ιδιο, το 3545 (A9T81C) είναι μοντελο τελους 2014, το 4500 (A9T80B) είναι 2013 μοντελο που εχει ξεμεινει μονο σε 4-5 μαγαζια όπως μπορεις να δεις στο σκρουτζ. Πιθανον να εχουν και διαφορες βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι το ιδιο, το 3545 (A9T81C) είναι μοντελο τελους 2014, το 4500 (A9T80B) είναι 2013 μοντελο που εχει ξεμεινει μονο σε 4-5 μαγαζια όπως μπορεις να δεις στο σκρουτζ. Πιθανον να εχουν και διαφορες βεβαια.

Σε χαρακτηριστικά είναι τα ίδια εκτός και αν μου ξέφυγε κάτι. ίσως πρόκειται για rebrand. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τιποτα δεν αλλαξε, απλα πολλοι (2 στα 2 εδώ αρα θα μπορουσα να πω "κανεις", αλλα δεν είναι ετσι), δεν κανει τον κοπο επι 2 χρονια να διαβασει ένα pinned ποστ:

 

http://www.insomnia.gr/topic/492600-οδηγιες-τι-προσεχουμε-οταν-ανοιγουμε-νεο-θεμαπ/

 

οπου γραφω και τον τροπο για να βγαινει σωστα η τιμη ενός προιοντος από newsletter του ισοπ όπως εδώ. Το αποτέλεσμα; Να ψάχνονται καμια 50αρια ατομα κάθε φορα... Εδώ και 5 χρονια ισως λεω και λιγα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω το 3545 και είναι εξαιρετικό έχει επίσης απίστευτες χρήσιμες λειτουργίες έχει. Το έχω από αρχές Ιανουαρίου και ακόμη είμαι με τα αρχικά μελάνια που έχει μέσα. Το είχα ψάξει και εγώ και ήθελα ένα μηχάνημα οικονομικό σε μελάνια  για να μην πληρώνω συνέχεια μελάνια. Ο προηγούμενος που είχα πλήρωνα γύρω στα 23 ευρώ το σετ. ενώ τώρα με την επιστροφή μελανιών θα πληρώνω 14 ευρώ το πολύ.

 

Πραγματικά στοιχεία από το web interface του εκτυπωτή.

 

post-220221-0-26846600-1430431127_thumb.png

post-220221-0-69730700-1430431127_thumb.png

 

Οι 240 σελίδες γύρω οι 40 είναι μισές αλλά οι υπόλοιπες ολόκληρες και επαναλαμβάνω με τα αρχικά μελάνια του κουτιού που έχουν όπου ακόμα αυτά έχω, Δεν τα έχω αλλάξει καθόλου.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω το 3545 και είναι εξαιρετικό έχει επίσης απίστευτες χρήσιμες λειτουργίες έχει. Το έχω από αρχές Ιανουαρίου και ακόμη είμαι με τα αρχικά μελάνια που έχει μέσα. Το είχα ψάξει και εγώ και ήθελα ένα μηχάνημα οικονομικό σε μελάνια  για να μην πληρώνω συνέχεια μελάνια. Ο προηγούμενος που είχα πλήρωνα γύρω στα 23 ευρώ το σετ. ενώ τώρα με την επιστροφή μελανιών θα πληρώνω 14 ευρώ το πολύ.

 

Πραγματικά στοιχεία από το web interface του εκτυπωτή.

 

attachicon.gifεκτυπωτης 1.png

attachicon.gifεκτυπωτης 2.png

 

Οι 240 σελίδες γύρω οι 40 είναι μισές αλλά οι υπόλοιπες ολόκληρες και επαναλαμβάνω με τα αρχικά μελάνια του κουτιού που έχουν όπου ακόμα αυτά έχω, Δεν τα έχω αλλάξει καθόλου.

 

 

Ψαχει ενας φιλος και φαινεται πολυ καλο αλλα κριμα που δεν εχει fax.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...