Προς το περιεχόμενο

sugnomi alla kanenas den mporei na me boithisei sto thema pou exo anoiksei;


jim2033

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατι   ο λογος΄¨΄΄;;;;;;;;;;;;;;;;

 

υποτιθετε οτι εδο μεσα εινε ενα forum  ετσι

 

μονος σου το ειπες... forum ειναι, οχι υπαλληλοι σου. Οποιος ξερει, θέλει και μπορεί θα σου απαντησει... Εναλλακτικά παιρνεις παραμασχαλα το πισι και 30€ και πας σε τεχνικο και εχεις απαιτησεις δικαίως...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

γιατι   ο λογος΄¨΄΄;;;;;;;;;;;;;;;;

 

υποτιθετε οτι εδο μεσα εινε ενα forum  ετσι

να ζητήσεις τα λεφτά σου πίσω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας επειδι σε μερικες μερες θα παω να παρω τα νεα ηχεια  5.1  EDIFIER C6XD BLACK  σκεφτομε να τα συνδεσω με την καρτα ηχου που εχω  εδω και 1 χρονο αλλα  ποτε δεν την χρησιμοποισα  


εχω την  SOUND CARD ASUS XONAR ESSENCE STX


 


 Απλα  πριν  1 χρονο ειχα κανει ενα μεγαλο λαθος και ειχα παρει τοτε την asus  SOUND CARD ASUS XONAR ESSENCE STX 


και οταν την εβαλα τοτε οταν ειχα ta  z 906 δεν  υποστηριζε  5,1  ηχεια αλλα  μου ειχανε πει οτι  υποστηριζε μονο ακουστικα  και απο τοτε ειμουνα με  την καρτα ηχου της μητρικις μου......


 


 


θελω να ρωτησω  η   ASUS XONAR ESSENCE STX  που εχω  μπορει να συνδεθει σε  τα με  τα νεα ηχεια  5.1  EDIFIER C6XD BLACK  που  θα παρω;;;;  για  να παιζω παιχνιδια μουσικι και ταινιες;;;


εμενα  γιατι μου ειπανε τοτε  οτι  η   ASUS XONAR ESSENCE STX  παιζει μονο με ακουστικα;;;;


και οχι με  5,1  ηχεια;;;;


περα απο αυτο  οταν κατεβασα  τους drivers τιν  βλεπανε μονο σαν  2.1


μπορει καπιος να με βοιθησει πανο σε αυτο;;;


οποτε  αν παρω τα  νεα ηχεια  5.1  EDIFIER C6XD BLACK    η καρτα που εχω θα  μπορει να παιζει τα  παιχνιδια και μουσικι και ταινιες;;;;


χορις ακουστικα εννοω


  


Περα απο αυτο εχο και ενα αλλο προβλημα εχω χασει ενα μαυρο οπτικο  βυσμα    


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...