Προς το περιεχόμενο

Dell Ultrasharp UP3214Q 850€


Chris92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μολις δημοσιευσε το msystems στο fb  προσφορα και μειωμενη τιμη για την παραπανω οθονη.

τιμη Msystems = 850 ευρω

τιμη Skroutz  >1717 ευρω

 

 

Ειναι η πιο χαμηλη τιμη που εχει εμφανιστει η οθονη,και ειναι για λιγα κομματια .

 

Tο κοστος της για μενα τουλαχιστον, ειναι απαγορευτικο(οπως και για τους περισσοτερους φανταζομαι) αλλα και παλι πιστευω οτι ειναι προσφορα.ΑΝ οχι τοτε ας διαγραφει το θεμα

 

λινκ fb

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι λιγότερο απο μισοτιμης...

Μήπως παίζει κάτι άλλο;

Πραγματικα και εμενα με προβληματισε το ποσοστο της μειωσης στην τιμη,αλλα δεν μας εχει συνηθησει σε ''λαθη'' το συγκεκριμενο καταστημα.Για αυτο και το δημοσιευσα εδω.Παρολα αυτα οποιος ενδιαφερεται για αγορα, ας καλεσει στο καταστημα και να το εξακριβωει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ βλέπεις την διαφορά αξιοπηστιας καταστημάτων. Χωρίς να κανω διαφήμιση απλά διαπιστώνω η σοβαρότητα σε σύγκριση με το ακατανόμαστο που είχε βγάλει το G3 και κάποια αλλά αλλα μαγαζιά κατα καιρούς. Η οθόνη είναι φοβερή αλλα δεν με πέρνει οικονομικά. Έχω την 24 λίγα χρόνια αυτής της μάρκας και δεν παίζετε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πριν ένα χρονο τιμη στο ιστορικο 1306 ευρω, προσφατα παλι (πριν 3 μηνες) 1299 απο το μαγαζι του τιτλου και 1399 από ΜΜ. Επομένως δεν είναι κατω από την μιση τιμη όπως ειπαν καποιοι βασιζόμενοι στις τιμες αλλων μαγαζιων που την εχουν πιο ακριβα.

 

Πολλα τα λεφτα παντως όπως και να 'χει. 850 ευρω για 32'' είναι extreme κατασταση. Πιθανον ουτε ενας από οσους θα δουν το θεμα δεν θα μπορει ή δεν θα εχει λογο να παρει μια τετοια οθονη. (εντυπωση μου, ισως να κανω και λαθος)

 

( Είναι καινουργια ή παιζει να είναι επισκευασμένες/refurb; )

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Και ότι ψαχνόμουνα για 3 κομμάτια που θέλω για eyefinity. Ελπίζω να έχει στοκ.

 

 

Έβλεπα στην τηλεόραση μία (δυστυχώς) εμπεριστατωμένη ανάλυση

της πολιτικοοικονομικής κατάστασης μαζί με δυσοίωνες προβλέψεις για το μέλλον

μας (όχι στα διαπλοκοκάναλα)και ψυχοπλακώθηκα και μετά μπήκα εδώ και είδα
πρώτη είδηση 850€ για μία οθόνη και μάλιστα μισοτιμής και μου βγήκε.

Ας με συγχωρήσουν αυτοί που πραγματικά τους ενδιαφέρει η συγκεκριμένη
προσφορά και o Γιάννης(Matrixx) για το offtopic.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Dell (αξιόλογη μάρκα)

2. Monitor (αξιόλογο πάνελ σε σύγκριση με των TV που πλέον γίνονται όλο και φτηνότερα)

3. UltraHD (που δεν είναι ακόμη mainstream)

4. 31,5" (μεγάλο μέγεθος για οθόνη, οπότε μικρό target group)

 

Ε πόσο θέλατε ρε παιδιά να την έχουν;  :P

 

edit: είναι και IPS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παραθεσει τα αντιστοιχα λινκ για να δειτε τις τιμες, παρολα αυτα τις συμπληρωσα και εγω

 

Τα έχει εξηγήσει και ο matrix γιατί πρέπει να γράφουμε την τιμή..

δυο βασικοί λόγοι είναι

 

1)Γιατί η τιμή στο site ή στο skroutz μπορεί να αλλάξει ανα πάσα στιγμή και πχ κάποιος που θα το διαβάσει το βράδυ να μην ξέρει πόσο ήταν η τιμή προσφοράς.Όπως και για μελοντική αναφορά.

2)Πατώντας στα διάφορα links τους αυξάνουμε την επισκεψιμότητα κάτι που πολλες φορές εκμεταλεύονται με πονηρές μεθόδους..πχ λάθος τιμες κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

msystems και mg manager παντα βγάζουν κατα καιρους καλες προσφορες στα dell monitors πολλες φορες φτηνοτερα κ απο εξωτερικο. αν δεν απατώμαι ενας απο τους δύο είναι εξουσιωδοτημενος κιολας. εχω ενα dell 2412m και ενα dell u3011 αγορασμένο απο αυτους και δουλευουν αψογα 3 χρονια 16ωρες το 24ωρο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...