Προς το περιεχόμενο

ένωση πάγκων corian


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να προεκτείνω έναν πάγκο corian ώστε να γίνει μεγαλύτερος. Μπορεί η ένωσή του να μην φαίνεται, να γίνει δηλαδή ένα ενιαίο σώμα ο παλιός με τον νέο πάγκο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx αλλά δεν με ενδιαφέρουν τα πιχάκια αυτά, είναι ημίμετρο. Ο τελευταίος coriaτζής που έκανε ένωση σε γνωστό, έκανε κακή δουλειά και φαίνεται η ένωση, δεν ξέρω άλλον γιαυτό ρωτάω εδώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμαζες σεμεδακι ?  :-D

Παρε ενα corianτζη που  να κανει καλη δουλεια . Την εχεις παρει την προεκταση ηδη ? Αν οχι η εταιρεια θα εχει εγκαταστατη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ενώσεις δεν φαίνονται αν γίνουν σωστά και αυτό είναι που πληρώνεις στο υλικό, την αίσθηση του μονοκόμματου

Ναι βρε whodainsomniaK, όπως το λέει ο nvel είναι το πράγμα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω πρόσφατη σχετική εμπειρία, αλλά απόσο ξέρω οι ενώσεις στο κοριαν δεν αφήνουν καθόλου ίχνη. Είναι το αισθητικό πλεονέκτημα του υλικού αυτό.

 

Μάλλον έπεσες σε κομπογιαννίτη μάστορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω πρόσφατη σχετική εμπειρία, αλλά απόσο ξέρω οι ενώσεις στο κοριαν δεν αφήνουν καθόλου ίχνη. Είναι το αισθητικό πλεονέκτημα του υλικού αυτό.

 

Μάλλον έπεσες σε κομπογιαννίτη μάστορα

 

Συμφωνώ με μια και ο πάγκος (τουλάχιστον σε εμένα) ήρθε σε κομμάτια και συναρμολογήθηκε εκεί.

Το πρόβλημα που θα έχεις είναι στο τρίψιμο.

Αν ζεις στο σπίτι, άστα, δεν ξέρω αν θα την παλέψεις με τόση μυρωδιά που βγάζει στο τρίψιμο και με τη σκόνη αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...